gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Nısan soz alyans yastıkları

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

nisan yastigi, soz yastigi, yuzuk yastiklari, alyans, yastik konulari burada melekler
    Merhaba Melekler,

nisanlanacak yada sozlenecek meleklerimiz icin ornek yuzuk yastiklarini arastirayim dedim, bizde daha yeni yeni baslayan bu yuzuk yastigi adetini, farkettimki fransizlardan calmisiz, onlarda olmazsa olmazmis:) Bende fransizlarin ornek yuzuk yastigi modellerini sizlerle paylasmak istedim;

Nısan soz alyans yastıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans

Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  2. alyans yastıkları

alyans yastıkları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Alyanslar

Alyanslar

kalın alyanslar Çok şık alyanslar kızlar her zevke uygun tarzda var evlenecek olanlar burdan fikir alabilirler:):)
  4. Gandhi Sozleri

Gandhi Sozleri

gandhi sozleri, gandhi, gandi, guzel sozler, anlamli sozler konusunu incelemektesiniz Mahatma Gandhi Sözleri Kimseye kirli ayaklarıyla, beynimde gezme fırsatı vermem. Sevgi insanlığın, şiddet hayvanlığın kanunudur. Önce önemsemezler, sonra gülerler, sonra kıskanırlar, en sonunda ise yenilirler. Şiddet göstermeme, inancımın birinci maddesidir. Aynı zamanda o, benim itikatımın...

Sayfayı Paylaş