gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Nişan törenleri için

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

nişan,nişanlık modelleri 2011,nişanlık,nişanlık 2011,nişan töreni,nişan kıyafetleri 2011,nişan kıyafetleri,nişan kıyafetleri 2011 modelleri Nişan törenlerinde ne giycem diye düşünenler yada düğünlerde,davetlerde buyrun size 2011 trend kısa elbiseler.Umarım beğenirsiniz :D:D

EnCey bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    mükemmellerr emeğine sağlık :)

Young bride bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tek askılı straplez elbiseleri bende çok beğeniyorum: Bunlarıda beğendim değil bayıldım oldum:D:D Tuğçe sen bu işi biliyorsun :) Helal olsun anasının kızı :D:D:D:D

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Annem kim kim kim :D:D Teşk. canımcım beğenmene sevindim

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Annen kim ben tanıyormuyum hahaha

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    2.mor elbiseye ve siyaha bayıldım

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Kim diyen :D:D

Nişan törenleri için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişan

Nişan

rüyada nişan bohçası görmek rüyada kıyafeti giymek elbisesi giymek kıyafeti görmek elbisesi madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, alamet?i farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına,...
  2. Söz ve nişan için abiye elbiseler

Söz ve nişan için abiye elbiseler

söz elbiseleri söz elbisesi abiyeleri elbise modelleri için elbise modelleri Düğünden önce gerçekleştirilen merasimlerin başın da gelen söz merasimi, çiftlerin aralarında ki bağı resmiyete döken ve birbirlerine evlilik sözü verdikleri bir merasimdir. Söz merasimi genellikle aile arasın da sade bir törenle kutlanır ve bu merasim kız evin de aile büyüklerinin de katılımıyla gerçekleşir. Söz...
  3. Nişan için özel

Nişan için özel

Güzel mi güzel şık mı şık abiye nişanlıklar melişler buyrun hepberaber bakalım.. Oradan biri neden kabarık model yok mu dedii ?? Buyur hayatım...
  4. Mezuniyet Törenleri İçin Şık Kombinler 2013

Mezuniyet Törenleri İçin Şık Kombinler 2013

mezuniyet töreni kombinleri mezuniyet kombinleri 2013 mezuniyet kıyafetleri Sevgili melekler, lise ve üniversiteler bu yılki eğitim sezonunu kapatırken, pek çok lise ve üniversite son sınıf öğrencisi de mezuniyet töreni için hayli heyecanlılar. Eğer mezuniyet yaşayacak bir üyemizseniz ya da kızı veya bir yakını mezuniyet törenine katılacak bir üyemizseniz, sizlere bazı önerilerimiz ve...

Sayfayı Paylaş