gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nişan ve kına kıyafetleri kataloğu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar nişanımda giymek için nişan kına kıyafetleri ve nişan için abiye modelleri arıyorum bana bir kaç kıyafet ve renk önermeniz mümkün mü

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nişan ve kına kıyafetleri kataloğu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhteşemmm nişan ve kına elbiseleri

muhteşemmm nişan ve kına elbiseleri

kına elbiseleri kına elbisesi kina elbiseleri elbise modelleri elbisesi modelleri Evlilikten önceki merasimlerden olan nişan ve kına gecesi, milli kültürümüzde de yer alan ve yöreden yöreye değişen adetleri ile her zaman için ilgi odağı olmuştur. Bu tür merasimler de giymek için seçilen kıyafetler merasimin yapılacağı mekana görede değişiklikler gösterebilir. Eğer nişan yada kına sade bir...
  2. nişan kıyafetleri

nişan kıyafetleri

nişan kıyafetleri nişan kiyafetleri kıyafeti kıyafetleri ankara erkek
  3. 2013 Nişan Kıyafetleri ve Abiyeler

2013 Nişan Kıyafetleri ve Abiyeler

2013 nişanlık modelleri 2013 abiye modelleri Nişan kıyafeti de olur abiye de olur melekler, biz hepsini çok beğendik ve seçimi size bıraktık. İster nişan kiyafeti olarak, ister abiye olarak kullanın, eminiz hepsine bayılacaksınız. İşte 2013 nişanlık modelleri ve abiye kıyafetleri.. :)
  4. Farklı ve Seçkin Nişan Kıyafetleri 2013

Farklı ve Seçkin Nişan Kıyafetleri 2013

Bu konu; farklı ve seçkin nişan kıyafetleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, düğün merasimi öncesi yapılan merasim bildiğiniz gibi nişan merasimidir. Nişan merasimi bizim adetlerimize göre kız tarafı tarafından düzenlenir. Bu güzel gecede evliliğe bir adım daha yaklaşılmış olur ve tüm eş dost akrabaya evlilik müjdesi verilmiş olur. Gecenin yıldızı tabi ki gelin adayıdır....
  5. Şık ve Zarif Nişan Kıyafetleri 2013 Modası

Şık ve Zarif Nişan Kıyafetleri 2013 Modası

Bu sayfa; Şık ve Zarif Nişan Kıyafetleri 2013 Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hem kına geceniz hem de nişanınızda giymek için düşünebileceğiniz harika nişanlık kıyafetleri derledik sizler için melekler. Son dönemlerde kına gecelerinde çift kıyafet giyiliyor. Geceyi hem bindallı hem de şık bir abiyeyle geçirmek istiyorsanız ya da nişanınızda gözalıcı görünmek...

Sayfayı Paylaş