gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nisan Yağmurunun Faydaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nisan Yağmurunun Faydaları nelerdir kızlar duyduğuma göre Nisan Yağmuru çok faydalıymış acaba ben mi yanlış duydum sizde bilgi verirseniz anlayacağım :)

Nisan Yağmurunun Faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- nisan yağmuru

Ferdi tayfur- nisan yağmuru

ferdi tayfur şimdi cok uzaklarda yine nisan yağmurunda ıslanacağım ferdi tayfur şarkı notaları şimdi çok uzaklarda şarkıları notaları Yine nisan yağmurunda ıslanacağım Yine sensiz bulutlarla dertleşeceğim Farkında olmadan üşüdüğümün, hasret ateşiyle kavrulacağım Benim böyle feryadımı duymuyor musun Sensiz benim tek tesellim anlamıyorsun Şimdi çok uzaklarda gurbet ellerdeyim Hayatın çekilmeyen...
  2. Yavuz Bingöl - Nisan Yağmuru

Yavuz Bingöl - Nisan Yağmuru

Bir Nisan yağmurunda Islandı soldu gönlüm Sarı sarı yapraklarla Ay düştü soldu gönlüm Tam gemiler kaçtı derken Turnalar uçtu derken Sen çıkıp gelsen Bir Nisan yağmurunda Islandı yandı gönlüm Sarı sarı yapraklarla Ay düştü soldu gönlüm Tam gemiler kaçtı derken Turnalar uçtu derken Sen çıkıp gelsen
  3. Nisan Yağmurları

Nisan Yağmurları

Yine nisan yağmurlarında ıslanacağız..... Eski Ferdi Tayfur parçasıdır arkadaşlarım. Ne güzel olur nisan ayında yağan yağmurlar. Ve o yağmurlar altında yürümek azda olsa ıslanmak
  4. İyiki doğdun Nisan Yağmuru!

İyiki doğdun Nisan Yağmuru!

Nisan Yağmuru doğumgünün kutlu olsun:)yeni yaşında tüm güzelliklerin mutlulukların sağlık ve başarının seninle olması dileklerimle nice yıllara:)
  5. Nisan Yağmuru Mucizesi

Nisan Yağmuru Mucizesi

sevgili melekler bugün gördüğüm bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum nisan yağmurları ve şifaları meğersem bu ayda yağan yağmurun şifası çok çok fazlaymışş işte ayrıntılar Resulullah s.a.v buyurdular ki; Beni hak Peygamber olarak gönderen Cenâb-u Hakk’a yemin ederim ki, çocuğu olmayan bir erkek, bu sudan hanımına içirirse, ü Teala’nın izni ile hanımı hamile kalır Hanımının başı...

Sayfayı Paylaş