gebe
  1. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Nisan Yüzükleri Atasay favori yüzük modelleri ve diğerleri buyrun kızlaaaaaar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Yesil Gözlü tarafından paylaşıldı.

En güzel nişan yüzükleri nişan yüzükleri nisan yuzukleri nisan yuzukleri erkek ve kadın Vallahi erkekler bu nişan yüzüğü olayından zerre anlamıyorlar. Benim nişanlım da öyle alayı öyle malesef. Yüzük dediğin iki kişinin yani kadın ve erkeğin tamamlayıcı şekilde güzel bir aksesuarı olacak öyle değil mi kızlar haksız mıyım. Hani belki odunumsu arkadaşlardan bir kaç tanesi konuya girer görür ve belki bu konuda onlara feyiz verir ve değişik güzel birşey alabilirler.

Şimdi sizler beğenin ya da beğenmeyin bir kere yüzükten de anlamadığınız ortada, geneliniz böyle. E Allah sizleri böyle yaratmış ben needim ki :) Şimdi sizlere benim seçimim olan yüzüklerden acayip modeller getiriyorum. Bayılanlar lütfen kolonyalı mendillerini yanlarında tutsunlar :D:D

Aşağıdakilerin markasını bilmiyorum google amcadan buldum da koydum araştırırsanız heralde marka model bulabilirsiniz. Ya da altıncılar sizlere bu yüzüğü nerede bulabileceğinizi söyleyeceklerdir. Hoş teknoloji aldı başını gitti kesin bulursunuz da yinede ben söyleyeyim istedim sizlere. Buyrun bakalım. Feyiz alın :D:D

Bu arada bazı yüzüklerin içinde örneğin atasay ve favori olanlarda yazıyor ona göre seçimlerde yapabilirsiniz.

alyans nişan yüzüğü modelleri_ (1).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (2).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (3).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (4).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (5).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (6).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (7).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (8).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (9).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (10).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (11).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (12).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (13).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (14).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (15).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (16).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (17).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (18).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (19).jpg alyans nişan yüzüğü modelleri_ (20).jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Ağustos 2016
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Nisan Yüzükleri....
    çok hoşlar..bayıldım..5 sen olacak değiştireli ama yeni çıkanlar daha güzel..emeğine sağlık canım

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

emeğine sağlık canım

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeller emeğine sağlık canım

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller valla eline sağlık canım

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeller taşlı takılara bayılırım zaten emeğine sağlık canım

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yeni atasay ve favori yüzük modelleri konumuza eklenmiştir.

Nisan Yüzükleri Atasay favori yüzük modelleri ve diğerleri buyrun kızlaaaaaar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küpe ve yüzük modelleri

küpe ve yüzük modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Küpe ve yüzük modelleri

Küpe ve yüzük modelleri

Her bayan aksesuarı sever kimi yüzük kimi küpe giydiğimiz kıyafete uygun bi aksesuarımız mutalaka olması lazım tasarımcılarda sağolsun bizler için duradan çalışıp yepyeni modeller üretiyorlar :Dişte sizlere takı modelleri içlerinden birini mutlaka beğeneceksiniz:)
  3. 2010 alyans ve yüzük modelleri

2010 alyans ve yüzük modelleri

alyans modelleri 2010 2010 alyans yüzük modelleri yüzük favori Yeni evlenecek nişanlanacak tüm çiftler için yepyeni 2010 model alyans ve yüzük modelleri.. Modellere şöyle bir baktığımızda gerçekten çok hoş zarif ve şık tasarımlar görüyoruz. Evlilik yüzüğü çok önemli ve değerli bir yüzüktür o yüzden seçiminizi de ona göre yapmalısınız çünkü uzun yıllar parmağınızda taşıyacağınız bir yüzük....
  4. Atasay One and Only Pırlanta Yüzük Modelleri

Atasay One and Only Pırlanta Yüzük Modelleri

atasay harf yüzük harf yüzük atasay hanımın yüzüğü harfli pırlanta modelleri Hangi bayan pırlantaya hayır diyebilirki...Heleki böyle şık tasarımlar olursa hiçbir bayanın hayır diyebileceğini sanmıyorum... Atasay One and Only Pırlanta Yüzük Modellerine bakın bana hak vericeksiniz melekler :tik:
  5. atasay pirlanta bayan yüzükleri

atasay pirlanta bayan yüzükleri

umarim begenirsiniz

Sayfayı Paylaş