gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Nişanda giysem mi ? giymesem mi?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

abimin nişanında ne giysem nişanda ne giysem arkadaşımın nişanında Melek´lerim bu cumartesi yakin bir aile dostunun kizi nisanlaniyor, abartili giyinmek istemiyorum sade olayim diyorum. Sizde bu uygunmudur? Arkadasima sordum, birde size danisayim dedim.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında uyumlu bir kombine yapmışsın canım ama acaba varmı başka seçeneklerin varsa onlarıda koysaydın eğer yoksada bu seçimini değerlendirebilirsin:)

Ariza bunu beğendi.
  3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sadelikten yana ise tercihin, şık bir seçim... (Şairliğim tuttu yine şiir gibi cümle kurdum) hahaha

Ariza bunu beğendi.
  4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ay bilmiyorum ki :) fazla abartmak istemiyorum bi iki sey daha var da onalri daha önce baska yerlerde giydim. Bidefa giydiklerimi tekrar baska bi yerde giyemi sevmiyorum :S yeni birsey mi alsam.Bluz sisko gösteriyor beni tek sorun o :D:D

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hoş bi kombin ama çok sade bence yine sade yarım bi elbisede çok şık olur .Çok abartılı olmak istemiyosun ama buda çok sade mevsimlik yarım elbiseler hem sade hem şık durur yada kumaş pant. gömlek vs. ama bu nişana gitmez canım.

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

7. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    başka kıyafetlerlede görmek istiyoruzz burdaa ariza defilesi yap bize hadi hadi hadii lililiii yarrr :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bence üst kısım senin dediğin gibi şişman göstermiş başka kıyafet varsa onları görelim canım:)

9. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Yok anacim yok yeni birsey alcam, Zara´da güzel bir elbise görmüstüm cumartesi izinliyim nisandan önce gidip alirim :D:D veya Tugcemin dedigi gibi bi kumas bide gömlek cekerim üstüme sanki ben mi nisanlaniyorum dimi ama :tik:

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bekliyoruz merakla neye karar verdiysen yada aldıysan hemen üzerine çekip bize gösteriyorsun :)

11. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    DÜn aksam giydigim elbisem :) Tugce´cimin dedigi oldu elbise giydim :D:D

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bu fizik ne giyse yakışır ....

Ariza bunu beğendi.
  13. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Bence çok hoş görünüyor kuzum...=))

Ariza bunu beğendi.
  14. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Siyah reng bi kac kilo fazlami kamuflaj ediyor hee bide sunu söyleyim :D:D göbüsümü birazcuk icime cektim :tik:

15. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Tsk. ederim tatlimmm

Nişanda giysem mi ? giymesem mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  2. Yıldız Tilbe - Giden Mi Sürgün Kalan Mı?

Yıldız Tilbe - Giden Mi Sürgün Kalan Mı?

sen gidince soğuyor yatak gece uzuyor sensiz geçen geceler beni ihtiyar ediyor hani gitmesen diyorum hani gitmesen diyorum.. adın yazılı bazı otel odalarında sürüyorlar sevdamızı ordan oraya kolay değil biliyorum böyle öksüz yaşamak ama en kötüsü gülüm onursuzca yaşamak senin her gidişinde sürgün oluyorum ben en kötüsü aslında gitmeden sürgün olmak içimi acıtıyor böyle öksüz yaşamak hani...
  3. giden mi kalan mı?

giden mi kalan mı?

evet arkadaşlar soruyorum gitmek zorunda kalan birimi yoksa geride bıraktığımı.sizce gidenmi yoksa kalanmı daha çok üzülür??? A)giden=neden? B)kalan=neden?
  4. Aglasam mi gülsem mi...

Aglasam mi gülsem mi...

Aglanacak halimize güldüm bugün, ne aci ki birazdan okuyacaginiz seyler gercek ve sadece Türkiyede gerceklesmis seyler... Burasi Türkiye... Yeryüzünde insanlar ya sigara içerler ya da içmezler. ıçenler, sigaralarini çakma...k ya da kibritle yakarlar. ve bunlarin bir kismi da kanserden ölür. ama, dünyada demir çelik haddehanesinde çalisan hiçbir isçinin, sigarasini yakmak amaciyla...
  5. Hacca Giden Kişilerin Tüm Günahları Affedilir mi?

Hacca Giden Kişilerin Tüm Günahları Affedilir mi?

islamda hacca gitmenin yeri hacı olmanın faziletleri hacca gitmenin önemi Müslümanlar için farz kılınan ve islamın 5 şartından biri olan hac ziyaretine giden müslümanların tüm günahları affedilir mi? Hacı olan kişilerin tövbeleri kabul olup günahları bağışlanırmı gibi sorularınızın yanıtları için sizlere gereken dini bilgileri paylaşıyoruz. Peygamber Efendimiz (s.a.s) bir hadis-i...

Sayfayı Paylaş