gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

nişanlanıyorum diyenlere!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: nişanlanıyorum diyenlere!!!

insallah mechulum bi gün nişanlanırsam diyecegimde daha çook var galiba emegine saglık çok hoş modeller

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

inşşallah canım hakkında hayırlısı...teşşekürlerr

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

modeller cok güzel ama nişanlanmaya dahaaa ohooooo cok var
    tskler paylasım için

nişanlanıyorum diyenlere!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ceyda düvenci bugün nişanLanıyor

ceyda düvenci bugün nişanLanıyor

Güzel oyuncu işadamı sevgilisiyle aile arasında nişan takacak. Güzel oyuncu Ceyda Düvenci, bir buçuk aydır birlikte olduğu genç işadamı Engin Akgün'le evleniyor. Çift, bu akşam aile arasında yapılacak törende yüzük takacak.. Günaydın'a göre, üç yıl boyunca büyük aşk yaşadığı İsmail Hacıoğlu ile geçtiğimiz yıl ayrılan Ceyda Düvenci evlilik yolunda! Düvenci, genç işadamı Engin Akgün ile bu...
  2. Davut ve Ece Nişanlanıyorlar Meleklerim

Davut ve Ece Nişanlanıyorlar Meleklerim

Sosyal medya diye bir kelime var arkadaşlarım, hani şu twiter ve facebook olayını isimleriyle söylemek yerine kullanılan. Hah işte onun üzerinden ( twiter ) birbirlerine ilanı aşk edip nişanlanacaklarını ve sevgilerini şevkatlerini herbişeylerini göstermişler :D:D :d014: Güloğlu nişanlanacağını twitter'dan duyurdu. Güloğlu sayfasına "Çok seviyorum ve yakında nişanlanıyorum" yazdı....
  3. Kenan ve Beren Nişanlanıyor mu ?

Kenan ve Beren Nişanlanıyor mu ?

kenan doğulu beren saat beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Sevgili melekler, aman nazar değmesin diye bakılan ve birbirine çok yakıştırılan Kenan Doğulu Beren Saat çiftinin ilişkisi gayet güzel devam ediyor. Öyle ki geçtiğimiz gün Beren Saat'in twetterda paylaşrığı resim kafaları karıştırdı. İşte Beren Saat haberleri, haberin detayları... Kenan Doğulu'nun kardeşi Ozan Doğulu...
  4. Fatih terim'in Kızı Bu Gece Nişanlanıyor!

Fatih terim'in Kızı Bu Gece Nişanlanıyor!

fatih terim, fatih terimin kızı buse, buse terim Sevgili melekler, bu gece Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim nişanlanıyor. Emre Belözoğlu'nun kuzeni Volkan Bahçekapılı ile nişanlanacak olan Buse Terim'i ve ailesini büyük bir heyecan sarmış durumda. İşte detaylar... AİLELER VE YAKIN DOSTLAR KATILACAK Terimler’in İstanbul Tarabya’da bulunan evlerinde gerçekleşecek olan sade törene...
  5. Engin Altan ve Neslişah Alkoçlar Yarın Nişanlanıyor!

Engin Altan ve Neslişah Alkoçlar Yarın Nişanlanıyor!

engin altan düzyatan, neslişah alkoçlar, engin altan neslişah Sevgili melekler, evlilik hazırlığı yapan Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan, yarın akşam nişanlanıyor. Evlilik yolunda ilk adımlarını yarın atacak olan çiftten Engin Altan, önceki akşam annesi ve babasıyla birlikte Alkoçlar’ı ailesinden istemeye gitti. Genç çift, yarın akşam Nişantaşı’ndaki Frankie adlı mekânda...

Sayfayı Paylaş