gebe
  1. Duygu63

Duygu63 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Nisanlik abiye ihtiyacım varr

Konu, 'Kadınlar' kısmında Duygu63 tarafından paylaşıldı.

Merhaba Ağustos'ta Nisan'ım var hem uygun hem güzel tavsiye edeceğiniz mağazalar varmi acaba Ankara'da şimdiden teşekkür ederim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Zeyno Gelinlik Moda Evi Gelinlik, Abiye, Duvak imalat ve satışı. SHOWROOM : Atatürk Bulvarı AND Çarşısı No: 69-142 ATÖLYE : Atatürk Bulvarı AND Çarşısı No: 69-193 Kızılay Zeyno Gelinlik, Kadının güzelliğini ön plana çıkaran ve onu farklılaştıran modern ve estetik tasarımları ile geniş bir ürün yelpazesi sunar.
    http://www.zeynogelin.com

modaevim gelinlik ve abiye
    gelinlik,abiye,mezuniyet kıyafetleri,döpyes,tayyör,takım elbise,pantolon,gömlek özel siparişleriniz itinayla tasarım yapılarak size özel olarak sunulur
    http://www.modaevim.com
    Ankara Gelinlik-Nişanlık-Gece Elbiseleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    MEHTAP GELİNLİK Mehtap Gelinlik,tasarımcıları ve stilistleri ile modelleri özenle hazırlar.Nişanlık ve abiye kıyafetler de hazırlayan firmamız müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamayı ilke edinmiştir. İşte bu doğrultuda,her ürün için bedeninizin özellikleri dikkate alınarak dikim yapılır.Alışa gelmiş standart kalıplar kullanılmaz,provalı dikiş yapılır.Yaka modellerinden etek boyuna,kol boyundan sırt açıklığına kadar modellerin bütün detaylarını sunulan alternatifler arasından zevkinize göre belirleyebilirsiniz.Hayalinize hitap eden kaliteli ürünler zamanında teslim edilir. Mehtap Gelinlik kaliteden ödün vermeyen prensipleriyle kumaşın dokusunu,modellerini,iplik ve aksesuarların kalite ve orjinalliği üzerinde titizlikle durmaktadır. Müşterilerimizin mutluluğu ve özel günlerini kusursuz yapmak için iddalıyız. Bütün detayları siz belirleyin biz uygulayalım. ATÖLYE Atatürk bulvarı. And İş Hanı 1.kat no 69 / 161 Kızılay/Ankara MAĞAZA Atatürk bulvarı. And Çarşısı 69/61 Kızılay/Ankara TEL:0312 433 45 50 ATÖLYE TEL:0312 433 12 08 MAĞAZA

Mehtap Gelinlik ve Moda Merkezi - Ankara

Nisanlik abiye ihtiyacım varr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nisanliklar...

Nisanliklar...

nisanliklar nisanliklar 2009 2011
  2. Soygun varr

Soygun varr

1-Amerika’da=Florida nın Tallahassee kentinte Jaron Grosby ile Wesley Jackson , bir evden 2 televizyon çaldı.Unuttukları kumandaları almaya dönünce yakalandılar. 2-Güney Carolina da Aiken kentinde süpermarketten 2 kasa bira çalan hırsız aracına binip kaçtı.Ancak 100 metre sonra benzini bitince arkasından koşan kasiyer onu yakalayıp dövdü. 3-OKLAHOMA eyaletinde bir tutuklu kaçırdığı...
  3. Tavsiyenize ihtiyacım varr......

Tavsiyenize ihtiyacım varr......

Yarın benim için çok özel bir gün. Fakat hediye olarak sevgilime ne alacağımı bilmiyorum. Ona çok sevdiğim bir tatlıyı yapmıştım ve çok beğenmişti. Bir daha yapsana diye tutturuyordu bana. Sizce hediye olarak kalıcı bir şey değil ama özel bir gün için sevdiği bir şeyi vermem için tatlı uygun mu? Giyim olarak biraz seçicidir bu yüzden pek guvenemiyorum begenmeyebilir. Aslında bir şey...
  4. :SS Bnce çok büyük bi soruuunnn..! Lütfeenn Okuyuunn önerilerinize ihtiyacım varr.. S

:SS Bnce çok büyük bi soruuunnn..! Lütfeenn Okuyuunn önerilerinize ihtiyacım varr.. S

Pek büyük bi sorun olmayabilir ancak benim için çok önemli.. Saçlarım çokçabuk yağlanıyor :(( Ve bu durum canımı çok sıkıyorr.. Saçlarımı 3 gün yıkamazsam sanki 1 haftadır yıkamamışım gibi duruyor ve çok rahatsızlık duyuyorum.. LÜTFEN BANA YARDIM EDİİİNN.!!!! Önerilerinizi bekliyorumm.. :hasta:
  5. tavsiyelerinize ihtiyacım varr :)

tavsiyelerinize ihtiyacım varr :)

merabalar melekler siteede yeniyim daha pek kaynaşamadık ama tavsiyelerinize ihtiyacım var :) yarın sevgilimle çoook özel bir gün olcak bizim için gün boyu başbaşa olcaz,bir sürpriz yaşatmak istiyorum ama nasıl bişey yapıcam bilemiyorum fikirleriniz neler? bide 1 2 haftaya kadar lys kampına da gidecek ve 2 hafta kadar görüşemiycez :(( akıl verin bana lütfenn :)

Sayfayı Paylaş