gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**Nişanlılar için web cam caiz**

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

nişanlılar için güzel sözler nişanlıya söylenecek güzel sözler nişanlıya nişanlılara söylenecek [​IMG]
    Nişanlılar için web cam caiz

Suudi Arabistan’da yayınlanan fetvada kadınla-erkeğin webcam ile konuşmasının nişanlılar için caiz olabileceği belirtildi.

Önde gelen Suudi din adamlarından olan ve Adalet Bakanlığı’nda yasal ilişkiler danışmanı olarak görev yapan Abdül Muhsin El Abikan, kadınlar ile erkeklerin internet üzerinden birbirini görmesinin dinen kabul edilemez olduğunu belirterek, “Bu sadece nişanlılar için caizdir. Nişanlılar yüz yüze görüşmek yerine webcam sayesinde birbirlerini görebilir, tanıyabilir.

Hatta internet üzerinden görüşmek onlar için daha iyidir. Ancak bunda da aşırıya kaçmamak gerekir” diye konuştu. El Medine gazetesinin haberine göre El Abikan, nişanlıların da webcam aracılığıyla konuşurken dini kuralları çiğnememesi gerektiğine işaret ederek, “Sadece yüzünü, ellerini ve saçlarını görebilir” yorumunda bulundu.

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **Nişanlılar için web cam caiz**
    Paylaşım için teşekkürler

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu ülkede yaşamak asla istemezdim ya şeriatın geçerli olduğu bir ülkede sadece erkek egemenliğinin var olduğunu ve kadınların bastırıldığı yazık ya yazıkkkkkkkk

4. lulu

lulu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İyiki orda yaşamıyorum.bir nişanlı olarak halimize binlerce şükürr
    Beyazcaya katılıyorum gerçekten yazıkk

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sacmalıga bak önceden cam mı vardı

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Şekere katılıyorum önceden wep cammı vardı

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    eee yani , varmiydi :D
    tabiki yoktu :D

**Nişanlılar için web cam caiz** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. web cam 1500 efeckt

web cam 1500 efeckt

WebCamMax 2 Webcamdeki görüntünüze efekt verme programı Web Caminize video özelliklerini katan bir uygulamadır. * Tüm web camları için ICQ, MSN, Yahoo, Paltak v.b uygulamalarda çalışır. * Video üzerine yazı ekleme * Aynı zamanda çoklu programlar tarafından web cam paylaşma http://www.webcammax.com/en/index.ph... 33&Itemid=65
  2. web cam konuşmaları

web cam konuşmaları

webcam kzlar Çirkin bir kıza webcam açtırdıktan sonraki muhabbetler; Kız : nasıl görünüyorum ? Erkek : önemli değil , herzaman yanımda poşet bulundururum Kız : kamera çok bulanık değil mi? Erkek : no problem , abazaya cine5 bile şifresiz görünür Kız : nasıl yaniuuu ? Erkek : yok bişi sen devam et Kız : nasıl görünüyorum ? Erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni...
  3. Komşu Kızı ile Web Cam Görüşmesi

Komşu Kızı ile Web Cam Görüşmesi

komşu kızı ile webcam webcam kızları web cam kızları vep cam vep :zuha: :zuha: :zuha:
  4. web cam şaka proğramı var mı

web cam şaka proğramı var mı

ARkadaşlarım msn camda bir arkadaşıma şaka yapmak istiyorum ve bunu kayıt edecek ve şakalanacak bir proğram lazım bana böyle bişeyden haberiniz var mı böyle bir proğram verirseniz duacınız olurum.
  5. A4 tech web cam çalışmıyor

A4 tech web cam çalışmıyor

A4 tech web cam çalışmıyor lütfen yardım.Merhaba kızlar arkadaşım askerde ona cam açacaktım ama her defa çalışan A4 tech web cam bu sefer çalışmıyor lütfen yardım edin.

Sayfayı Paylaş