**Nişanlılar için web cam caiz**

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
**Nişanlılar için web cam caiz**
nişanlılar için güzel sözler nişanlıya söylenecek güzel sözler nişanlıya nişanlılara söylenecek
wep-cam-8066.jpg

Nişanlılar için web cam caiz

Suudi Arabistan’da yayınlanan fetvada kadınla-erkeğin webcam ile konuşmasının nişanlılar için caiz olabileceği belirtildi.

Önde gelen Suudi din adamlarından olan ve Adalet Bakanlığı’nda yasal ilişkiler danışmanı olarak görev yapan Abdül Muhsin El Abikan, kadınlar ile erkeklerin internet üzerinden birbirini görmesinin dinen kabul edilemez olduğunu belirterek, “Bu sadece nişanlılar için caizdir. Nişanlılar yüz yüze görüşmek yerine webcam sayesinde birbirlerini görebilir, tanıyabilir.

Hatta internet üzerinden görüşmek onlar için daha iyidir. Ancak bunda da aşırıya kaçmamak gerekir” diye konuştu. El Medine gazetesinin haberine göre El Abikan, nişanlıların da webcam aracılığıyla konuşurken dini kuralları çiğnememesi gerektiğine işaret ederek, “Sadece yüzünü, ellerini ve saçlarını görebilir” yorumunda bulundu.

Cevap: Nişanlılar için web cam caiz

bu ülkede yaşamak asla istemezdim ya şeriatın geçerli olduğu bir ülkede sadece erkek egemenliğinin var olduğunu ve kadınların bastırıldığı yazık ya yazıkkkkkkkk

Cevap: Nişanlılar için web cam caiz

İyiki orda yaşamıyorum.bir nişanlı olarak halimize binlerce şükürr
Beyazcaya katılıyorum gerçekten yazıkk

Geri