gebe
  1. ilayda 20

ilayda 20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

nisanlim eski kiz arkadasini unutamamis

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ilayda 20 tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar lütfen bana yardimci olun ben 20 yasindayim ve nisanliyim benim nisanlimin kiz kardesi hamile ve kiz olacak yeni ögrendimki nisanlim eski kiz arkadasinin ismini koyacakmis ben napim arkadaslar cok caresiizm acaba unutamadi mi yardim edin lütfen arkadaslar

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    O nedemek ya allah allah nası bişey unutamamışsa seninle ne işi var anlamış değilim bence ayrılmalısın aklında zihninde kalbinde başka birisinde olan birisiyle olmak kim isterki.Bende nişanlıyım aynı şey benim başıma gelseydi ayrılırdım.Ayrıca kendi ağzıylamı söyledi nişanlının unutamadım diye ?

3. ilayda 20

ilayda 20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bana söylemedi ama bana diyorki sana inat koyacam o isimi diyor cok seviyorum ama cok sinirliyim öfkeliyim ona karsi

orjinal-catlaq ve Young bride bunu beğendi.
  4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bişey diyemem ama ben olsaydım bidaha yüzüne bile bakmazım taktir sana kalmış Hakkında Hayırlısı

5. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm sen sanırım çok seviyorsun nişanlını.. 20 yaşındasın daha yaa niye bu kadar erken nişanlandın ilk başta onu anlamış değilim... nişanlın buarada gıcık bi tipe benziyo.. şayet benim böyle bir nişanlım asla olamazdı.... eski sevgilisinin ismini koymak istiyorsa demekki ona karşı hala bi takım güzel dıyguları var.. ben eski sevgilimin ismini koymayı bırak, başka birinde duymaya bile katlanamıyorum mesela....:) daha yaşın çok genç, iyi düşün derim... ilişkinizin eksilerini ve artılarını düşün ve eksiler artılardan fazlaysa bu işe son ver derim... Rabbim bahtını açık etsin canım....

mercimek tanemm bunu beğendi.
  6. ilayda 20

ilayda 20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok seviyorum ve tanisali 4 sene oldu anneme telefonda diyorki bana inat o isimi koyacakmis inatla herseyi mahvediyor kendi yikti herseyi halen seviyorum ama cok öfkeliyim ona karsi bende anneme dedim ki benimde oglum olursa eski sevgilimin adini koycam benim derdim neymis koyamazmisim öyle diyor nisani atmak istiyorum ama yapamiyorum o bu degil dügün tarihi belli salonlar tutuldu ben nisanlimla konusamiyorum anca bagriyor bana benim sucum varmis gibi sanki ben yaptim herseyi

7. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım öncelikle Allah kolaylık versin. kötü bi durum suan kendimi yerine koydum kahrolur insan.
    Ama evlilik bile düşündüğünüze göre biraz zaman derim ben sana. bu yenilir yutulacak bir olay değil. Eski sevgilisinin adını koymakta neymişş ya allh askına.
    birdee inadına koycakmışş mışşş..
    yok öyle bir sava hayatım.
    Eger o ismi hala agzına alabiliyorsa hala aklının bi köşelerinde birşeyler vardı kim bilir belkide kalbinde..
    Ya şuan ben sevgilim harici kimsenin adını agzıma alamam ki o yeni doğan birine adını koyuyor. Ben olsam coktan nışanı atmıştım. benim sevgilim böyle bişeyi gündeme getirse deli gibi sevsemde biter yani !!
    ister 3 ister 10 yıl bir birlikteliğiniz olsun. benden önceki kızın adını nasıl gündeme getiriyor ya gerçekten igrenç ve acayip sinirlendim..
    şayet o bebğin ismi o olursa.. siz evlenirseniz ki büyük ihtimal 2 -3 sene sonraa sana gelipte ben unutamadım der yani şaşırmam..

Herşeyi geçtim o bebeğin sahibi nasıl izin veriyor ya..

' İyi düşün derim canım Çok iyi düşün.. '

serrasudan bunu beğendi.
  8. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bnce koy tekmeyi hmen değmez

9. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    saçmalık benım sevgilim benım ismimden baska isim telaffuz edecek hele mazisinde yer tutmus bı kızdan o dakıka biter bunun sakası ınadı olmaz canım oyun degil bu

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sana bişe diyimmi inatla başa cıkılmaz...bugün ismi koyar yarın inadına senden boşanır ben yerinde olsam büyük konusmuyumde ayrılırdım aklında fikrinde o kız olduğunu düşünürüm evlenirsiniz seninleyken o kızı hayal eder... onunla evli olduğunu düşünür ben gelemem böyle seylere ama seni bilemem...

_YakamoZ_, serrasudan ve minel bunu beğendi.
  11. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle Hosgeldin Ilayda :ar4fd:

anneni ve babani al ve git onlara...at yüzügü önüne ve bitti de bakalim kim inat ediyor inat nasilmis görsün...özelikle kalp kirmak nasilmis hissetsin...

benim anlamadigim siz dört yildir tanisiyorsunuz o ara içinde olmadi mi bu tür sorunlar olduysa zaten hiç düsünmeden bitir..evleninçe sen bitersin! :18:iyi düsün.

dügün tarihi hazirmis önemli degil, insanlara ne diyecez meselesi de yapmayin ,olmadi Allah dan baskasina hesap vereçek degilsiniz!
    ailende heralde seni öyle kansiza verecek degildir.

iyi düsün sonu kötü biteçek bir evlilik olmasin.

Son düzenleme: 25 Nisan 2011
    serrasudan bunu beğendi.
  12. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    bencede arkadaşım kacan kovalanır bende derimki ara bozmak gibi olmasında yüzügü eline koy deki başkasını unutmayan başkasından vazgecmeyen beni asla sevemez ve bana deger veremez inann bak sen öle yapınca oo senin peşinden koşacak böle evelensenizde unutmıcak ve hep kendine zarara verirsin kendini yıpratırsın ii düşün ve kararnı ver evlilik kısa bir dönem degil bir ömürlük bende kacarak evlendim ama keşke kacmsasydım evlenmeseydim eşimle aram ii ama her evlilikte oldugu gibi tartışmalarda olur ama eski sevgilisi söz konusu öle bişi olursa inann tekmeyi koyarım ben beni aldatıyor sandım ayrılık noktasına kada geldikk seven insan hazmedemez kaldıramaz eger gercekten seviyorsan bırak senin degerini anlasın ve sana inat yapan biri yarın obürgünde yapar bırakma senin sevgini koz olarak kulanmasın beni sveiyor bunu yapayım göz yumar bunu yapayım sevdigi için bişi demez inann o koşacak peşinden 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk deger verirsen seni kalan 2 kuruşa satar anla demek isteigimi sana deger vermeyene 5 kuruşluk degre verme koy tekmeyi kıçına bak yoluna hayatt devam ediyor onun gibisi gelir senin ona verdigin degeri başkası sana verirr sana tapar ii düşün derim benden bu kadar

13. dilasa

dilasa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sen 20 yasındasın 4 yıldır birliktesiniz yani 16 yasından beri yani, ilk kezmi nişanlının eski kız arkadası gündeme gelip sorun oldu bunu anlamadım ayrıca inadına yapıcam diyosa bunu tetikleyen bir sey yapmıs olabılırmisin diye düsündüm gerci her ne olursa olsun hos bi tavır deıl nişanlınınki fakat hala eski sevgilisinde olsaydı aklı ozaman onun yanında olurdu senin deil acaba senı kızıdırmak kıskandırmak gibi bir amacı olabilirmiki bu arada nişanlın kaç yasında cok olgun biri gibi gelmedi bana ama erkeklerde gec olgunlasır buda ayrı bi konu.Sonuç olarak anneler en iyisini bilir bence annen ne diyosa bu konuda o doğrudur.umarım hakkında hayırlısı olur..

14. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    canım işin zorr bu konu bence öle bırden gundeme gelcek gbı bı konu deıl senn ona karsı bı hatan oldumu ki o eskı sevgılısnn adını koyuyo ve o annene btn bunları nasıl rahat bı sekılde söyleyebılıo annen neden senn arknda olup onun agzının payını vermems o anda anlam veremedım. ama eğer eski sevgılısnn ısmını koymayı düşünmüş ve bunu btn ailenle paylaşabılıosa bence bırak gtsın en azından göz dagı ver sessız kalma ki tepeni cıkmasın bence bırazda olsa dgn tarhnn belli olmasnı herseyın ayarlanmasnıda kendıne koz olarak kullnıodur. ona btn herseyden vazgecebılcegni anlıycak hareketlerde bulun

15. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    selam canım görücü usulümü oldu nişanınız??? Eğer ailesi yüzünden eski sevgilisinden ayrılmışsa çook üzgünüm ama unutamamıştır :18: Ayrıca bi Başkasını seven bi eş daha kötü olur bence yol yakın ken tam emin ol öyle yoluna devam et umarım herşey iyi olur senin için...

nisanlim eski kiz arkadasini unutamamis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadasim benim...

Arkadasim benim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  3. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  4. Kiz arkadasin yok mu muhabbeti

Kiz arkadasin yok mu muhabbeti

*.-kiz arkadasin yok mu? -cumaya gitti, gelecek. *.-kiz arkadasin yok mu? -"yok mu" derken bir alay mi sezdim yoksa bana mi oyle geldi? -yok canim ne munasebet! -yikil karsimdan! -emredersin abi! *.-kız arkadaşın yok mu? -olsa dükkan senin. *.- kız arkadaşın yok mu - ne para, ne araba, ne de manita... cokta skimde bu dunya.. alem duysun boyle aski bu alemde kral...
  5. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...

Sayfayı Paylaş