gebe
  1. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

nişanlıma ne işlem yapılır?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında tna tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar. moralim çok bozuk nolur yardım edin. nişanlım asker ve tekirdağda... telefon sokmuştu ve dün telefonla yakalanmış sadece aradı telefonla yakalandım diyebildi başka da konuşamadık bi daha da arayamadı. sonuç ne olur acaba? böyle bi olay başından geçen var mı? kolordu habercisi ama telefon yasak ve yakalayan kişi de albay:( malesef kıl bi adam ve hava atmayı seven biri:(( kesin işlem yapılır bunu da biliyorum off acaba askerliği ne kadar uzatılır daha 240 günü vardı daha da eklenecek :uhu::uhu:

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm ilk yakalanmada bişey yapmıyolar diye biliyorum.çünkü benimkide askerde ve yazıhanede yazıcı tutanakları o yazıyo.ilk seferde bulaşık yıkama cezası gibi cezalar veriyolarmış.ikincide tutanak tutuluyomuş.yerine göre değişir belki bilmiyorum.ama sen rahat ol çok kötü bişey yapmazlar.

3. elamelek

elamelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kuuzum hiç merek etme hiç birsey olmaz buyuk ıhtımalle hafta sonu alır telefonunu benım sevgılım subaydı askerlerın telefonunu yakardıı bende yapmaa alma ya sewgılılerı ıle konusuyorlar alma derdım hafta sonu verıyorum zaten derdı :) ama tabı telefonunu alan kısıye bağlı ama korkmaa hiç bişi olmaz wermzlerse hafta sonu carsı izninde bı dane daha alsınn :D

4. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    sağolun kızlar ama ceza da yicek inanın 2 gündür çok üzgünüm:uhu: telefonu vereceklerini sanmıyorum kimseden de duymadım sevgilisi tlfn yakalatan arkadaşım da olmadı, nişanlı olduğumuzu da biliyolar ankesörlüden araması sorun oluyodu ondan aldı almaz olaydı biz 1 gün 1 gün şafak sayarken şimdi geriye dönücez:( 3 hafta önce yanına gitmiştik adamı orda görmüştüm 50 yaşlarında evliymiş ama albay işte:( sonuçta onun elinde şu anda verip vermemek işleme koydu mu koymadı mı onu da bilmiyorum aramadı da off:18:

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm üzülme bu kadar merk etme uzamaz askerliği alırsa ceza alır sdece ama uzatmazlar.ilk yakalamada olmaz.

nişanlıma ne işlem yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Repo nedir? Nasıl işlem yapılır?

Repo nedir? Nasıl işlem yapılır?

repo nedir repo nasıl yapılır nedir nasıl yapılır çeşitleri işlem REPO :Geri alım vaadiyle yapılan satışlardır. Müşteri repo günü parasını bankaya verirken, banka bu para karşılığında menkul değerler ticari portföyündeki kağıtları geçici olarak müşteriye satar. Ancak genellikle müşteri kağıtları fiziken teslim almaz. Vade geldiğinde, kağıdın geri alımı yapılarak müşteriye parası ve faizi iade...
  2. Gelir testi işlemi yapılırken neler dikkate alınır

Gelir testi işlemi yapılırken neler dikkate alınır

Gelir testi işlemi yapılırken neler dikkate alınır ? Arkadaşlar merhaba ben gelir testine başvurma konusunda henüz kararsız ve bilgisizim acaba Gelir testi işlemi yapılırken neler dikkate alınır
  3. 2012 gelir testi işlemi yapılırken neler dikkate alınır

2012 gelir testi işlemi yapılırken neler dikkate alınır

2012 gelir testi işlemi yapılırken neler dikkate alınır gelir testi işlemi yapılırken neler dikkate alınır Merhaba Melek'ler ve gelir testi hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda gelir testi yapılırken dikkate alınacak hususlar hakkında ki bilgileri konu alıyoruz. Genel Sağlık Sigortası Kapsamında Gelir Tespiti, Tescil ve İzleme Sürecine İlişkin Usul ve...
  4. Diş temizletme işlemi nasıl yapılır ?

Diş temizletme işlemi nasıl yapılır ?

Dişlerim sapsarı üstelik o kadar da fırçalıyorum, arkadaşım dişçide temizletmeyi önerdi ama dişçi fobim var nasıl oluyor bu diş temizletme işi, bilgi verirmisiniz bir zahmet ?
  5. Picot işleme nasıl yapılır?

Picot işleme nasıl yapılır?

Picot işleme tekniğini eminim ki bir çoğunuz yeni duydu.Picot ördüğünüz işlediğiniz modellere detay katmaktır.Yani bir kazak,bir süveter,bir bluz ,bir patik işlediniz kenarlarına bu teknikle süsleyebilirsiniz.Bu teknikle el işleriniz farklı bir boyut ve şıklık kazanacaktır.Bu teknik biraz zor gibi görünsede aslında çok pratikmiş.Miş diyorum çünkü örgü işinden pek anlamam .Bu ara da konumuz...

Sayfayı Paylaş