gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nişanlımla dini nikah yapmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler ben nişanlıyım ama nişanlımla ben dini yönden çok dikkatliyiz haramı biliyoruz acaba nişanlıyken dini nikah kıymamızın bir sakncası varmıdır elinizde bu konuyla ilgili bilgi varsa paylaşın lutfen

teşekkürlerr

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

nişanlımla dini nikah yapmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kariyer yapmak istiyorsanız..

Kariyer yapmak istiyorsanız..

İş arkadaşlarınızla bu 13 konuda kesinlikle konuşmayın.. Uzmanlar, mesleki kariyerinde yükselmek isteyenler için kesinlikle iş arkadaşlarınızla konuşmamanız gereken 13 konuyu sıraladı: MSN internet sitesi dünyanın en ünlü kariyer uzmanlarına ve insan kaynakları uzmanlarına iş yerinde başarıya giden yolu sordu. Uzmanlar, mesleki kariyerinde yükselmek isteyenler için kesinlikle...
  2. Nişanlılık döneminde dini nikah...

Nişanlılık döneminde dini nikah...

Bir bayan, nikahlandığı kimsenin dinen eşi konumunda olduğundan, kocası kendisini boşamadıkça bir başka erkekle evlenemez. Bu durumda yapılacak şey, ya bir şekilde erkeğin boşamasını sağlamak, ya da hakemler kanalıyla aralarını tefrik etmektir. Böyle bir durumda erkeğin, sırf kadına zarar vermek amacıyla kadını boşamamakta ısrar etmesi dinen doğru değildir. (Bakara, 2/231). Dolayısıyla...
  3. Hayatınızda Değişiklikmi Yapmak İstiyorsunuz

Hayatınızda Değişiklikmi Yapmak İstiyorsunuz

Kendinizi geliştirmek ve çevre edinmek mi istiyorsunuz. Amerikalı İnsan Kaynakları uzmanı Gabrielle Parkinson’un hazırladığı bu 10 strateji size yardımcı olabilir… 1. İşe kendinizle başlayın. Kendinize ve hayatınıza objektif olarak bakın. Kariyerinizde ilerlemek istediğiniz yola doğru ilerliyor musunuz? Hayatınız yolunda gidiyor mu? Kişisel ve kariyerinizle ilgili gelişiminize devam...
  4. Dini (İmam) Nikah nasıl kıyılır?

Dini (İmam) Nikah nasıl kıyılır?

imam nikahı nasıl yapılır imam nikahı nasıl kıyılır Dinimizce yapılması gereken dini (imam) nikahı nedir? Dini (imam) Nikahı nasıl kıyılır Nikah sırasında hangi dualar okunur? Merak edenler için bütün bu soruların cevabı :tik: Sual: Nikah nasıl kıyılır? CEVAP Nikah şöyle kıyılır: Nikah yapacak efendi, önce zevcenin adını, Mesela Fatıma bint-i Ahmed yazar. Sonra zevcenin vekilini, Mesela...
  5. Resmi nikah dini nikah yerine geçermi?

Resmi nikah dini nikah yerine geçermi?

Resmi nikah dini nikah yerine geçermi? Selam millet islam dininde resmi nikah yapsakta dini nikahta kıyıyoruz peki resmi nikah sadece olsa yani resmi nikah dini nikah yerine geçermi?

Sayfayı Paylaş