Niüfer ve kızı Ayşe Nazlı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

nilüfer ve kızı ayşe nazlı nilüferin kızının son hali nilüfer, kızı, ayşe nazlı, resimleri, anneler gününde birlikte geçirdi habeir burda arkadaşlar.

Şarkıcı Nilüfer, anneler gününde sahneye çıktı, kızı Ayşe Nazlı ise annesini yanlız bırakmadı.

Hafta sonu Girne’de sahneye çıkan Nilüfer’i kızı Ayşe Nazlı da yalnız bırakmadı.
    Sanatçı, “Kızım bana en güzel anneler günü hediyemi verdi” dedi.

Niüfer ve kızı Ayşe Nazlı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Haramiler - Nazlı Yarim

Nazlı yarim gel yanıma Saçların dola boynuma Vermezlerse seni bana Kaçalım dağlar ardına Sen edalı ceylan Ben yaralı şahan Hey, Hey Kıraç toprakta bir çiçektim Güz bekler rahmet dilerdim Su başına geldiğinde Gölgen ile yeşillendim Sen edalı ceylan Ben yaralı şahan Hey, Hey Meskenin dağlardır benim Hüküm ferman dinlemedim Borcum olan bir canı da Senin yoluna eyledim
  2. Nazan Öncel - Nazlı Ay

Ay nazlı ay gelin ay Git ona söyle Ah gücüme gidiyor yalnızlığım böyle Ah bu inadından Az mı ağladım ben Ay ay nazlı ay Git onun ülkesine Git onun beldesine Ay ay git söyle
  3. Nazlı Ecevit Resimleri

nazlı ecevit eserleri nazlı ecevit resimleri ecevitin eserleri in Asker kökenli bir aileden gelen Nazlı Ecevit, 1900 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Albay Emin Bey, büyükbabası Ferik Salih Paşa'dır. Annesinin babası ise padişah yaverlerinden Kirat Paşa'dır. Nazlı hanım, meşrutiyet döneminde kızlar için açılan İnas Sanayi-i nefise mektebi'nin ilk öğrencilerindendi. Ankara ve İstanbul'da...
  4. Aşkın'ın bebeğinin adı nazlı

Allah analı babalı büyütsün.. :) HEMŞİRE; 'NAZLI' DEDİ AŞKIN NUR YENGİ, KIZI NAZLI’YA BAŞKA BİR İSİM KOYMAYI PLANLADIĞINI ANCAK BİR HEMŞİRENİN SÖZLERİ ÜZERİNE FİKRİNDEN VAZGEÇTİĞİNİ ANLATTI. YENGİ, KENDİ İSMİYLE İLGİLİ DE BENZER BİR ÖYKÜYÜ AKTARDI... Kanal D’deki Şeffaf Oda programında Güneri Civaoğlu’nun konuğu olan Aşkın Nur Yengi, annesinin karnında 5 aylık olana kadar...
  5. bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark

ruskızı rusların facebooku rusya şehirleri rus facebooku rusya şehirleri kızları özellikle bayan arkadaşlar lütfen alınmayın, msnden bana geldi bende sizlerle paylaşayım dedim, bence espirili, umarım beğenirsiniz, bu arada arattım çıkmadı, umarım yayınlanmamıştır, saygılarımla Bir Türk Kızı İle Rus Kızı Arasındaki 10 Fark... TÜRK KIZLARINDAN ÖZÜR DİLİORUM. 1- ruslar bakımlıdırlar türk...
  6. Nazlı Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Çankaya Adres: Güvenlik Caddesi Yeşilyurt Sokak No:40 Aşağı...
  7. Nazlı Sevgiliye

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor, uyku gibi, yağmur gibi, duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni sevmediğini söylerken dudaklarının kıvrımında öyle bir işaret görüyorum ki sevdiğini söylüyor. Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor. Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hiç ses vermiyorum sana, beni çağırıyorsun, adımı sesleniyorsun, yüreğin beni...
  8. Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel resmi web sitesi ayakları ayak kimdir Ünlü şarkısı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel şarkıcılığa soyunmuş ünlü bestecilerin parçalarının bulunduğu albümün tanıtımına geçiyorum melekler :tik: İstanbul'un Kızları Enerji İki Sakin Evler Yansın Pardon Çocuk Temmuz Abla Sevene Kadar Taşıyo Baksana
  9. Nazlı sevgiliye aşk mektup

aşk mektubu, aşk, sevgiliye mektup, aşka dair aradığınız herşey burda meleklerim... Aşk zamansız ansız habersiz birden bire gelir önceden demez ki ben geliyorum şuna çarpılacaksın zaten belli olsa aşk olmazdı.işte bir aş daha sizler içi nb aşkı unutnlara bir kez daha tarifi. Nazli Sevgİlİye AŞk Mektubu Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor uyku gibi yağmur gibi duman...
  10. Nazlı Kanaat Kim Bilgi Var mı ?

Yaşar Nuri Nazlı Kanaat diye biriyle evlenecekmiş.Kim bu hanım bilgi varmı acaba forumunuzda ?
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. niluferin kızı

,
  2. sarkici niluferin kizi