gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nivada Bayan Kol Saatleri Modelleri ve Fiyatları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nivada bayan kol saatleri fiyatları nereden alabilirim satış yeri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Nivada bayan kol saatleri ,zarif çizgileri ve şıklıklarıyla göz kamaştırıyor melekler :) Taşlı ve altın kaplamalı da çalışılan modellerin fiyatları da gayet makul.Size vereceğimiz fiyat ve model fikirlerinden başka 2011 Fossil saat modelleri,Puma bayan kol saati modelleri ve 2011-2012 sezon Bentini beyaz saat modellerini görmenizi de tavsiye ederiz.

Bu model kayış başlarında taşlar bulunan abiye bir saat modeli,alısverissaati.com sitesinde satış fiyatı 294 TL.dir.

Gümüş rengi kadranı ve altın kaplama kasasıyla gittigidiyor.com da fiyatı 204 TL.dir.

Örgü kayışı ve saati çevreleyen taşlarıyla göz alan bu saat modeli de alısverissaati.com da 258 TL.

Nivada Bayan Kol Saatleri Modelleri ve Fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayan kol saatleri

bayan kol saatleri

sizler için seçmiş olduğum değişik tarzdaki saatleri paylaşmak istedim....umarım beğenirsiniz...
  2. Converse Bayan Saat Modelleri ve Fiyatları

Converse Bayan Saat Modelleri ve Fiyatları

bayan saat modelleri ve fiyatları converse bayan saat Efsane markalardan olan Converse, saatleriyle de yine kalıplara meydan okuyor. Sıra dışı modeller her an her yerde kullanabilme özgürlüğü sunuyor. 146 Tl 286 TL 135 TL 109 TL 120 TL 135 TL 319 TL Oldukça güzel modelleri var... ben hepsinide çok beğendim.... $ul€...
  3. Deisel Bayan Kol Saatleri

Deisel Bayan Kol Saatleri

Deisel ürünlerini çok beğeniyorum birde saat modellerine bakalım istedim.. Deisel her yıl ürettiği birbirinden güzel modelleri ile bayanların kalbini feth ederken son olarak onlar için üretmiş olduğu saat modelleriyle de beğeni topluyorlar.. İşte yeni sezonda marka olan Deisel bayan saat modellerinden örnekler
  4. Nivada Saat modelleri var mı

Nivada Saat modelleri var mı

Nivada marka saat modelleriniz var mı arkadaşlarım. Bu saatlerin şekli şemali tam olarak neye benziyor arkadaşım almış kendisinez geçen msn den öve övebitiremiyordu. Nereden satın alabilirim, resimleri bilgileri kaç para olduğu hususu lazım bana sağolun.
  5. Nivada Saat

Nivada Saat

nivada saat modelleri nasıl ne malı türkiye yorum yorumları burada arkadaşlar Zamanı takip etmenin yanı sıra kıyafetimizi tamamlayan ve şıklık katan aksesuarlardan biride saatlerdir Melek'lerim. Kol saati markaları arasında http://www.meleklermekani.com/populer-markalar-hakkinda/185726-deisel-bayan-kol-saatleri.html gibi tercih edilen markalardan biride Nivada'dır Melek'lerim. Zamanı yakından...

Sayfayı Paylaş