Nivea’dan ‘tasarım’ makyaj ürünleri…

$ul€

Yeni Üye
Üye
Nivea’dan ‘tasarım’ makyaj ürünleri…
nivea makyaj ürünleri nivea makyaj
Ben görür görmez çok beğendim çok güzeller ama kullandıkça o güzellik kalmıçak =)

Fransız iç çamaşırı tasarımcısı Chantal Thomass, fiyonkların ve korselerin dişi cazibesini Nivea ürünlerinde konuşturuyor!

nivea-chantal-mkl-389.jpg

Cüretkar ve iddialı iç çamaşırı tasarımlarıyla ün kazanan Fransız Chantal Thomass’ın, Nivea için tasarladığı şık ve kadınsı makyaj koleksiyonu, gösterişli ve bakımlı kadınların beğenisine sunuluyor.

Cazibeli ve etkileyici iç çamaşırlarıyla kadınlara seksi bir dünya sunan Chantal Thomass’ın Nivea için tasarladığı rujlar, göz farları ve allıklar, kadınların makyajlarıyla da kendilerini seksi hissetmesini sağlıyor. Fiyonk ve anahtar kabartmalı farlar, allıklar, üzerinde korse baskılı kapaklarıyla makyaj çantalarının göz bebeği oluyor. Bej, kırmızı, pembe, çikolata ve mürdüm renkli rujlar; açık mavi, pembe, mor ve gri renkli farlar ve pembe allıklar koleksiyonda öne çıkan renkler.

Az sürüldüğünde bile dudaklara canlı bir renk kazandıran rujlar, içerdiği jojoba yağı ve E vitaminiyle aynı zamanda dudakları nemlendiriyor. Göz kapaklarında toplanmayan gün boyu kalıcı farlar, içerdiği inci ve renk pigmentleriyle kusursuz ve anlamlı bakışlar yaratıyor. Renklendirirken aynı zamanda ipeksi bir his yaratan allıklar ise yanaklara uzun süreli ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

Fiyatlar:
Ruj: 24,40 TL
Far: 24,70 TL
Allık: 36,50 TL

Geri