Niye böyle olduk...

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Niye böyle olduk...
Niye böyle olduk? neden ben değilde sen ayri kaldin?neden değerini yitirdi umutlarimiz?neden artik yalniziz biz? Bu sorularima bir cevap verebilecek misin peki?beni birakip giderken yaptiğin gibi cesaretli olabilecek misin yine?sana kahraman diyecekler mi?bu defa kim olacak bakalim yaninda?hangi kopardiğin dal kalmiş bakalim elinde?ağlama duygu sömürüsüne hiç gerek yok biliyorsun.hele senin gibi bir dev yapar mi duygu sömürüsü?aa pardon sen yaparsin öyle değil mi?sömürgecilik senin asil adin.beni sömürdüğün gibi duygularmi da sömüre bilirsin öyle değil mi?hadi konuşsana bana cevap versene.yok yok sen daha önce cevaplarini konuşarak vermezdin yine öyle mi yapacaksin.gücün yetiyorsa yap bakalim.kaldir elini kendin eline hükmedebiliyorsan kaldir.tokat atmasanda olur kaldir elini.cesaret denilen illetin ölümüne şahit mi oluyorum ne?kaldirmiyorsun elini bir de masum bakiyorsun.sen ha?ölsem aklima gelmezdi cesaretli devin cesaretini kaybedip af dileyeceği.yola geldin gelmesine ama çook geç oldu inan. meğer dünya hali ne oldum değil ne olucam demek gerekiyormuş.dev işte küçük dev yani yüreğim bu defa yenik düştü sana.

Geri