gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Niye çekiyorsun dayağı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Niye çekiyorsun dayağı
    Mendilci çocuğu döven kadın, hızını alamadı Kameramana 'niye beni çekiyorsun' dayağı attı.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, sokakta mendil satan bir çocuğu tartakladığı iddia edilen kadın, görüntüsünü çeken kameramana saldırdı. [​IMG]

İlçede yerel yayın yapan bir televizyon kanalında çalışan Sinan Karatepe, ihbar üzerine gittiği Devrim Bulvarı mevkiinde, G.A'nın sokakta mendil sattığı bildirilen T.K'yi (11) tartakladığı gerekçesiyle görüntü almaya başladı.

Durumu fark eden G.A, "Niye görüntü çekiyorsun?" diye bağırarak Karatepe'ye saldırıp darp etmeye çalıştı. Çevredeki vatandaşların araya girip kadını güçlükle sakinleştirmesinin ardından polise haber verildi. Polis, olaya karışanları karakola götürdü.​

Niye çekiyorsun dayağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü??

Dayak çözümmü?? Çocuğunuza kızdığınızda sakinleşmek için, müzik dinlemeyi ya da duş almayı deneyebilirsiniz. Çocuklar hangi yaşta olurlarsa olsunlar, anne-babalarını öfkelendirecek ya da hayal kırıklığına uğratacak şeyler yapabilirler. Hatta bazen küçük bir bebeğin ağlaması bile anne-babada gerilim, stres ve çaresizlik duygusuna neden olabilir. Ancak anne-babanın bu öfkesinin çocuğun...
  2. Niye agliyorsun...

Niye agliyorsun...

Niye Agliyorsun... Dünden kalan hayalin var, Bak evlâdı ayalin var, Çok da nahif bir halin var Söyle niye ağlıyorsun? Hayallerin mi yıkıldı? Evin barkın mı yakıldı? Kalbin tele mi takıldı? Söyle niye ağlıyorsun? Gecesi var, gündüzü var, Gecenin, nurlu yüzü var, Her tepenin bir düzü var, Söyle niye ağlıyorsun? Bu kar da biter, boran da, Bir gün kapanır yaran da, Yalnız iz kalır...
  3. güzeldi dayak...

güzeldi dayak...

birgün dışarda arkadaşlarla geziniyoduk evimizin etrafında işte bide hava atıyoduk mafya gibi geziniyoduk bi siteden başka siteye herkesi de tanırdım maşallah yerde bitane sopa gördüm ama çok güzeldi tam dayak atmalık elime aldım karizmaya puan eklemek için tabi birazda daldım dışarda elimde deynekle eve geldim annem nerde kaldın dedi geziyoduk anne burdaydım dedim annem bi hışımla elimdeki...
  4. Dayak

Dayak

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.)Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.Rüyada dayak görmek yardima isarettir. Rüya-sinda dayak yedigini görmek, bir isi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek,...
  5. unutulmaz dayak :(

unutulmaz dayak :(

hic unutmuyorum ilk okul 4de gidiyordum arkadaslarla sarki söyleyip oyun oynuyorduk tam yanimizda atatürkün(atamizin) heykeli vardi benim arkadas biraz fazla cosmustu oyun oynarken bana bi kalca salladi tüm hiziyla bende tutunamayip atatürkün heykeline carptim ve olan oldu heykel yerle bir oldu param parca ve hespi kacisitilar bi ben kaldim o sirada zil caldi siniflara girdik ve ögretmen geldi...

Sayfayı Paylaş