gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Niye doğdum ???

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

İsyanı hiç onaylamıyorum ama bir arkadaşımız öyle güzel isyan etmişki hayata sizlerle paylaşmak istedim... Allah'ım kimseyi isyan ettirmesin... Dermansız dert vermesin..
    niye doğdum

Bir mutlu gün görmedimse
    Sevilipte sevmedimse
    Doyasiya gülmedimse
    Niye dogdum, niye dogdum
    Bosa gecmis bende zaman
    Ziyan olmus ömrüm ziyan
    Bosa sanci cekmis anam
    Niye dogdum, niye dogdum
    Elde nese bende keder
    Böyle gelmis böyle gider
    Ecel gelse ne fark eder
    Niye dogdum, niye dogdum
    Bezdikce tatli canimdan
    Teseli buldum isyandan
    Ne anladim bu dünyadan
    Niye dogdum, niye dogdum

Niye doğdum ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Niye Ben?"

"Niye Ben?"

"Niye Ben?" diyorsanız.. Brenda, yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı. Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına. Tüm bu korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne tırmanmaya başladı. Bir süre...
  2. Niye agliyorsun...

Niye agliyorsun...

Niye Agliyorsun... Dünden kalan hayalin var, Bak evlâdı ayalin var, Çok da nahif bir halin var Söyle niye ağlıyorsun? Hayallerin mi yıkıldı? Evin barkın mı yakıldı? Kalbin tele mi takıldı? Söyle niye ağlıyorsun? Gecesi var, gündüzü var, Gecenin, nurlu yüzü var, Her tepenin bir düzü var, Söyle niye ağlıyorsun? Bu kar da biter, boran da, Bir gün kapanır yaran da, Yalnız iz kalır...
  3. Gökhan Kırdar - Niye

Gökhan Kırdar - Niye

Ben bu son duyuşun anne artık Bırak yakamı yürünüyor bak emeklemeden de Düşmekte varmış niye söylemedin yasakları İlk sen koydun önüme istemiyorum Niye zorluyorsun merak etme canıma Kıymam bunu sen istedin niye ağlıyorsun
  4. niye kimse sesimi duymuyorrrrr

niye kimse sesimi duymuyorrrrr

ya derdimi sıkıntımı paylaşmaya geldim ama kimseye sesimi duyuramıyorum benide aranıza alın bana yol gösterin burda nasıl yazcam sıkıntımı derdimi nasıl anlatcam yavvv bende bebişşş istiyorummmm:deli:
  5. Niye hamile kalamıyorum?

Niye hamile kalamıyorum?

hamile kalamama nedenleri,hamile kalmaya engel durumlar,nedensiz kısırlık,hamile kalmak için ne yapmalı,hamile kalmanın yolları hakkında bilgiler Hamile kalamamanızın bir çok sebebi olabilir. Bunlardan başlıca problemi kısırlık korkusudur. Kısırlıktan şüphe etmeniz için 3 veya 5 gibi bir süre dahi yeterli değildir. Korunmasız bir şekilde bir yıl düzenli ilişki sonucunda eğer hala...

Sayfayı Paylaş