niye kimse sesimi duymuyorrrrr

Herseyde oldugu gibi canim hamilelikde de en buyuk etken stres,rahat ol,aklindan cikar,hatta bir tatile cikin esinle biraz uzaklasin bulundugunuz ortamdan bu iyi gelebilir.Benim bir arkadasim gittikleri tatilde hamile kalmisti.Aslinda bunu bende dusunmuyor degilim.

canım öncelikle aramıza hoş geldin.
inşaallah hayırlısından en yakın zamanda bebişin olur.üzülme.ben de istiyorum.bu ay aşılama deneyecem.senin güzel haberlerini bekliyoruz.:f040::cah:

Benim de bir seneye yaklasiyor, bu hafta tekrar doktoruma gitmeyi dusunuyorum kontrol icin ama gitmekten nefret ediyorum.Benim cikolata kistim vardi gecti,artik yok yine de icim rahat etmiyor arada gidiyorum tekrarladi mi diye meraktan,umarim tekrarlama yoktur.

canım bak bende 4 yıl olcak evleneli ama malesefki olmuyor
aşılamada yaptırdım herşey yaradandan
inş.tez zamanda hepiimiz anne oluruz.......

Canım doktor kontrollerini ihmal etme bazı bayanlarda hamilelik gec dönemlerde oluyor mesela benim kuzenim yıllarca gitmediği doktor denemediği yöntem(tür bebek vs.)kalmadı 10 yıl boyunca uğraş verdiler tedaviyi bıraktılar 14.cü yılında hamile kaldı ve şimdide 2.ci bebeği oldu Allahtan ümit kesilmez.Önce Allah sonra doktorlarımız.....

Geri