gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Niye Mutsuzsun TÜRKİYE!! Yerinde olmak isteyen o kadar çok AFRİKA varki!!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Arkadaşlar hiçbirşeyden menmun değiliz. Burada paylaşımım amacı devleti yada siyasetimizi eleştirmek değil.

Konuyu bireysel düşünün derim..
    İnsanlarımız sanki hazır bir bomba gibi. Hergün feci olaylarla karşılaşıyoruz.. Sapıttık adeta.. Hiçbirşeyden de menmun değiliz. Mutsuzuz...

Hiç savaşın ortasında kaldınızmı?
    Hiç aç kaldınızmı?
    Elbiseniz varmı?
    Dolapta birşeyin olmadığı gün oldumu?

Kötüye gidiyoruz arkadaşlar... İsrafımızda hat safhada..
    Yemek beğenmiyor çocuklarımız,
    Tv ler yeni modelleri çıktı diye hızla Plazmaya çevriliyor..
    Evlerimizde yok yok...
    Ama mutsuzsuz..
    Harcamalarımıza dikkat edelim... İsraftan kaçınalımmm...
    Gönlümüzü düşünüp uğraşacağımıza elimizdekilerin kıymetini bilelim...
    ve ne olursa olsun ŞÜKREDELİM:::::

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu gibi fotoğrafları gördükce moralim dahada altüst oluyo neyim var neyim yok kaldırmak istiyorum o derece kötü oluyorum ve onca varlığın içinde bazı şeyler yolunda gitmiyor diyede üzülüyoruz aynısını bende yapıyorum amaa... şükretmek lazım Allah onlarada hakettiğini vericektir elbette.

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir konu açmışsın canım eline sağlık.yazdıklarının tamamına katılıyorum...Yeni yetişen nesil dahada vahim.Allah sonumuzu hayır etsin.

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu fotoğrafları gördükce kendimden utanıyorum

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Ozaman elimizden geleni yapalım... İsraf yapmayalım meselaa?? Canımızın her istediğini almayalım...

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu mantıklııı....

7. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  8. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doğrusu çok nankör kullarız.....

9. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    cnm paylştgn bu tür konular çok güzel. duyarlılğn için tebrk ediyorum seni. paylşm için teşekkürler:)

Niye Mutsuzsun TÜRKİYE!! Yerinde olmak isteyen o kadar çok AFRİKA varki!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o zeki olduğu kadar çokda yakışıklıydı

o zeki olduğu kadar çokda yakışıklıydı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bodrum ünlü olmak isteyenlerin yeri

Bodrum ünlü olmak isteyenlerin yeri

deniz tunca deniz tunca resimleri bodrum ünlü mekanlar Yaklaşık 8 Yıldır Oyunculuk Yapmasına Rağmen Ufak Tefek Rollerin Ötesine Geçemeyen Deniz Tunca, Sonunda İşin Sırrını Keşfetti! YAKLAŞIK 8 YILDIR OYUNCULUK YAPMASINA RAĞMEN UFAK TEFEK ROLLERİN ÖTESİNE GEÇEMEYEN DENİZ TUNCA, SONUNDA İŞİN SIRRINI KEŞFETTİ! Geçtiğimiz günlerde Bodrum'a giden seksi oyuncu, plajda rahat tavırlarla...
  3. Öyle çok fobi varki

Öyle çok fobi varki

Neredeyse her insanın fobisi vardır bilirsiniz.Arkadaşlarınız arasında,ailenizde ve kendinizde çeşitli vakkalara rastlamak mümkün üstelik okadar çok çeşit ve çok değişik adları var. Amerikalı uzmanların yaptığı bir araştırmaya göre 500'ün üzerinde fobi var. Hayatı cehenneme çeviren fobilerin tek çözümü ise terapi ve ilaç tedavisi Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses gibi ünlülerde görülen...
  4. Aslında o kadar çok sorum varki??

Aslında o kadar çok sorum varki??

Merhaba ben yaklaşık iki senedir evliyim kahve falı bakmayı bilmezdim ama kendmi bildim bileli de merakım vardır? Benim kayınvalidem kahve falı bakıyor.. ilk tanıştğmzda yani bundan bir 6 sne öncesi varsayılan hislerime dayanarak benmde bakabileceğimi söyledi yok şu şekil bu oluyor şu şekil şu oluyor derken çat pat ona buna şuna buna derken baktım aile bireyleri tek tek dökülmeye başladı işte...
  5. çok mutsuzum

çok mutsuzum

merhaba, ben sevgilimden ayrıldım çok bunalıyorum küs olduğumuz bir gün eski kız arkadaşı ve başka iki kızla daha yazışırken yakaladım kızdım bana takip ettiğini biliyordum sen beni niye takip ediyorsun diye kızdı haklıyken suçlu yaptı ben gönlümü almasını beklerken o başkalarıyla ilgileniyordu ayrıldım tek bir mesaj bile atmadı o kadar rahat umursamaz ki bu rahat tavırlarına dayanamıyorum ve...

Sayfayı Paylaş