gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

nıye unutamıyorsunuz ???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

Neden imkansız olduğunu bildiğiz halde umutlu olursunuz nıye unutamıyosun? Nıye hala ıcınızde bır sır gıbı saklıyosunuz?

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bende aynı hesap soruyomus gıbı sormusum ama gercekten bazı seyler hıc unutulmuyor zaman gecse bıle

3. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
  4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    unuttum dedinildiği an aslında hatırlanıyor herşey daha dün gibi

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bence insan kendini etkileyen olayları unutamıyor sadece üzerini örtüyor. Zaman zaman da üstüne örttüğü o örtü sıyrılıveriyor. Ama sonra yine üstü örtülüyor. İyi ki de örtülüyor, yoksa hayat çekilmez olurdu...

6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bence her insan aci da olsa yasadiklariyla karakterini gelistiriyor, daha tecrübeli oluyor.
    Kendimden örnek verecek olursam 5 yil önce ben ne istersem onu yapa bilirim diye düsünüyordum. Beni kimse caresiz bir ana düsüremez diyordum. Simdi ise biliyorumki bazen insan caresiz kaldigi gibi o caresiz anini deyistirecek bir yetkisininde olmadigini. tabi bu konudan konuya deyisiyor. Beni böyle olaylar cok olgunlastirdigini düsünüyorum. Insan üzülmeyince güzel anlarin deyerini bilemiyor....

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bencede tıtanım ıyıkıde ortuluyo yoksa bız bızden cıkar baska bırsey olurduk ıyıkıde unutuyoruz ıyıkı ustu kapanıyo ddıgın gıbı hayat cekılmezdı yoksa!!!

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

smi zaman ınsanı olgunlastırıyo bızde 5 yıl once kım bılır neler dusunuyoduk hayatımız o kadar farklıydıkı sımdı bambaska bırazda buyuyoruz olgunlasıyoruz bence bolesı daha guzel hayat şartları!!!

nıye unutamıyorsunuz ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutamıyorum

unutamıyorum

UNUTAMIYORUM Unut demek kolay gel bana sor bir de Unutamiyorum iste unutamiyorum Bir sey var suramda beni kahreden Suramda tam yuregimin ustunde Cakili duran bir sey var Elimde degil sokup atamiyorum Dalip dalip gidiyor gozlerim derinlere Kimi gorsem biraz sana benziyor Seni hatirlatiyor su bulut su gokyuzu Su kayalari doven deniz Su huzunlu melodi su napoliten sarki Bir zamanlar...
  2. Unutamıyorum�

Unutamıyorum�

Zaten unutmak da istemiyorum� Belki de yaşadığımız her kötü şey hemen unutulduğu için devamlı acı çektiğimiz geliyor aklıma� Bu yüzden sürekli yandığı yüreklerimizin� Bu yüzden unutmuyorum bile bile� Başka bir acıyla sarsılmayalım diye� Zaten kalbim de izin vermiyor� Hiçbir hücrem unutmak istemiyor� Cayır cayır yanan 15 ocak� Artık 17� Gözümün önünde, sisler içinde 17 tabut�...
  3. azerbaycan nıye yok

azerbaycan nıye yok

Butun yurtdışı ülkelerı var ama azerbaycan yok nıye.Ben azerıyım ve azerbaycanında burda olmasını isterdim..:shootout:
  4. unutamıyorum  onu:(

unutamıyorum onu:(

4 aydır onunla konuşmuyoruz çünkü o konuşmak istemediğini söyledi ve herşey o an bitti hata bende olmasına rağmen onun benimle konuşmak istememesine rağmen halen onu düşünüyorum seviyorum ve unutamıyorum galiba unutamayacağımda :(

Sayfayı Paylaş