gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Niye yol vermedin cinayeti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Niye yol vermedin cinayeti
    Yol tartışması yine cinayetle sonuçlandı. Zanlının poliste çok sayıda suç kaydı ortaya çıktı.

İzmir'in Eşrefpaşa semtinde yol tartışması sonucu Hasan Albayrak'ı bıçakla öldürerek kaçan 2 kişinin kimliklerinin belirlendiği ve yakalanmaları için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, olayla ilgili soruşturmayı sürdüren Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği, görgü tanıklarından, olaya karışan zanlıların kullandıkları otomobilin plakasını belirledi. Ekipler, plakadan yola çıkarak yaptıkları çalışmada, olaya karışan kişilerin F.K. ve A.Ö. olduğunu ortaya çıkardı.

Zanlıların eşkalından, Albayrak'ı öldüren kişinin, poliste birçok suçtan kaydı bulunan F.K. olduğunun tespit edildiği öğrenildi.

F.K. ve A.Ö'nün yakalanmaları için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Eşrefpaşa semti 464 sokakta dün gece, yol verme nedeniyle çıkan tartışma sonrası Hasan Albayrak (35) bıçaklanmıştı. Oto tamirhanesi çalıştıran Albayrak, kaldırıldığı İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirmişti.

Niye yol vermedin cinayeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cinayet

cinayet

cinayetli zeka soruları küçük bir kasabada bir cinayet işleniyor ve polis olay yerine geliyor... otopsi için doktor aranıyor ve bir cinayet olduğunu ve gelmesi gerektiği söyleniyor... doktor olay yerine geldiğinde polis doktor u tutukluyor ... katil doktor olduğuna göre polis bunu nereden anlamış olabilir....????
  2. Cinayet

Cinayet

Mahzurlu iş yapmaya, İhramlı iken ihram yasağını işleyerek cinayet işlediğini (bir canlıyı öldürdüğünü) görmek, uyanıkkan ber kurban bedeli kadar bir ödeme yapmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Öldürmek.)Cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde hüsrana uğrayacaksınız demektir. Eğer kendinizi savunmak için cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda başarılar...
  3. Şehit Mezarı Geçit Vermedi

Şehit Mezarı Geçit Vermedi

rüyada şehit mezarlığı görmek şehit mezarı görmek rüyada mezarı şehitlik mezarlığı mezarları Karadeniz Sahil Yolu'nda sürdürülen yol yapım çalışmaları sırasında güzergah üzerindeki şehit mezarı bir türlü kaldırılamadı makineler bozuldu. Bunun üzerine yol değiştirildiKaradeniz Sahil Yolu'nun Giresun'un Eynesil İlçesi'ne bağlı Aralık Köyü'nde sürdürülen yapım çalışmaları sırasında, yol güzergahı...
  4. Adliye yolunda 1 cinayet itirafı daha...

Adliye yolunda 1 cinayet itirafı daha...

Trabzon'da 5 kişiyi öldüren ve aranırken Fatih'te bir arkadaşını öldürdüğü iddiası ile gözaltına alınan şahıs, Adliye'ye götürülürken 1999'da işlediği bir cinayeti daha itiraf etti. Trabzon'da 5 ay önce 4'ü ailesinden toplam 5 kişiyi Kalaşnikof tüfekle öldürdüğü iddiası ile aranırken, İstanbul Fatih'teki bir otoparkta arkadaşını öldürdüğü iddiası ile gözaltına alınan Eyüp T., adliye...
  5. Canımı İstedinde Vermedim Mi

Canımı İstedinde Vermedim Mi

istedinde canımı vermedim mi Yanlız Ağaç Dun gördum, parkta, yalnız bir ağac yaklaştım kimseler yoktu yanında, dokundum,okşadım dalları kırırmış, yaprakları sararmış bak işte öluyorsun ağac. yalnızlıklar icinde... cevrendeki otlar bile seni terk ediyor, oysa nice aşklar yaşandı gölgende, nice kalpler cizilmiş vucuduna, kac aşkın ağacı oldun, kac kişi sevişti gölgende şimdi ne kadarda...

Sayfayı Paylaş