niyetim iyilik yapmak

gül&naz

Yeni Üye
Üye
niyetim iyilik yapmak
ben 4 yillik evliyim 2 kizim var ve benim esimin bi baskasindan oglu var yaklasik 5 yasinda ve bir birlerini hic görmemislerdi buna benim gönlüm razi olmadi ve gittim cocugu ve annesini buldum konustum cocugun resimlerini cektim esime gösterdim cok sevindi ve 1 hafta sonra benim kizimin dogum günü onun icinde kadindan izin aldim 3 kardes bir arada olsunlar istedim telefon numarami kadina verdim ama dün kadin esimin numarasini bi sekilde bulmus ve aramis konusmak istemis bu da beni cok rahatsiz etti yani benim bu iyi niyetimden yararlanmak istedi suan icim hic rahat degil ben esime ve o cocuga iyilik yapmak isterken sizce kendime kötülükmü ediyorum

Ay canım ya durumuna çok üzüldüm. bence biraz dikkatden kötü bir şey olmaz. ama eski eşiyle ayrılma nedenleri ne ki? eger ciddi bir şeyse sonuçta onunla ayrılmışlar. ve sana Tavsiyem eşine belli etmeden gardını al. Eşine onu çok sevdiğini yuvanı çok sevdiğini belli edecek şeyler yap. Çok iyi niyetlisin anlaşılan. katı kuralların olduğunu senin grurunu kıracak bir şey yaparsa seni kaybedeceğini bilsin bu yeter. Ayrıca o bitmiş ve geride kalmış bir mesele bunuda düşünerek hareket et. gereksiz yere sakın tatsızlık çıkatrma. eger onu isteseydi boşanmazlardı bunuda düşün. Ama ne olur ne olmaz tedbiride elinden bırakma canım. Allah yardımcın olsun. Bunlar benim düşüncelerim işşallah sorunların kısa zamnda çözülür.

Cok iyi niyetlimissin sende canim, coook.

Allah elbetteki yaptigin iyiligi abul etsin, buna yürek gerek bence...

Ama acik konusmak gereirse, sanami kalmistiki canim?

Yani senden önce o Kadin, ve Esin var, onlar düsünmemiste...

Neyse olmus birkere, yani ulasmissin onalra, iyi niyetli bir sekilde, ama mademki baktim, iyi niyetinden yararlanma istiyorlar, o cocugun ayagini kes derim.

Yada esinle konus...

Allah yardimcin olsun..

onlar hic evlenmedilerki bosansinlar ayrilma nedenleri ise esim o kadina güvenmiyordu ve haklida bende az cok biliyorum o insanin hayatini suan oda evli ama gecen gün konustugumda kocasini insan yerine bile koymuyor mecburluktan evlenmis felan anlatti , ve su konuda haklisin bana düsmezdi gidip bulmak konusmak ama esim cok aci cekiyordu ben bunun farkindaydim ve esim gidip konusamazdi cünki esim cocugu icin bir kac kere gitmeye kalkisti ve herkese hala beni istiyor beni seviyor benim pesimde gibi sözler söyledi yani onunla bas etmesi cok zor gecen gün esimin gözünden damlayan tek bir damla yas beni yüregimden vurdu benim cocugumda olabilirdi o cocuk yerine neden babasini tanimasin ki dedim ve gururumu ayaklar altina aldim kadinin yanina gittim benim icinde hic kolay olmadi ve ben cocugu ilk defa orda gördüm nerdeyse bayilacaktim ayakta duramadim ama ben insanlarin aci cekmesine seyirci kalamiyorum iste en kötü huyum bu olsa gerek yorumlariniz icin tsklr

Canim zaten seni yargilamiyoruzi,buna hakkimiz yok.

Ama gercekten cok iyi niyetlimissin, canim allah bu iyiligini göz arda etmez merak etme, esinde yüz vermedigi sürece, ve ona güveniyorsan sorun yok demektir :)

Sen yine bir müslümana en yakisani yapmissin :):)

Allah o bayanin icindede art niyet varsa, yari yolda koysun...

Saglicakla kal Canim :6: :kiss:

Geri