gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nliüfer tedavisi için Brüksel'e gitti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nilüfer kanser nilüfer sağlık durumu nilüfer brüksel nilüfer tedavisi nilüfer haberleri burada arkadaşlar. Gün geçmiyor ki bir kanser haberi daha duymayalım ne yazık ki... Geçtiğimiz günlerde ünlüler dünyasında önce Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncusu Vahide Gördüm kanser haberi ile sarsılmıştık. Daha sonra Adnan Şenses ve Türk Pop'unun usta yorumcularından Nilüfer kanser haberi ile üzülmüştük Melek'ler. Nilüfer'in sağlık durum şuanda iyiye gidiyor ve Nilüfer tedavisi için Brüksel'e gitmiş Melek'lerim. Nilüfer'e ve diğer tüm şifa bekleyenlere, acil şifalar diliyor, haberin detaylarına geçiyoruz Melek'ler.

Doktorların kendisine uygulanacak tedavi konusunda fikir ayrılığına düşmesi, Nilüfer’in aklını karıştırdı. Sanatçı, bu ikileme son vermek için Brüksel’e gidiyor.

Nilüfer’in aklı karıştı
    Geçen ay meme kanseri teşhisi konulan ve hemen ardından Amerikan Hastanesi’nde geçirdiği bir operasyonla göğsündeki kitle alınan Nilüfer, Belçika yolcusu... Buradaki doktorların uygulanacak tedavi konusunda fikir ayrılığı yaşaması nedeniyle aklı karışan sanatçı, Belçika’ya gitme kararı aldı.

Doktordan randevu aldı
    İstanbul’daki bazı doktorların “kemoterapiye gerek yok”, bazılarının ise “kemoterapi uygulanmalı” demesi nedeniyle ne yapacağını şaşıran Nilüfer, tedavisine Brüksel’de devam edecek. Methini duyduğu bir doktordan randevu alan sanatçının, önümüzdeki günlerde yola çıkacağı öğrenildi.

Nliüfer tedavisi için Brüksel'e gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir gün içimden gittin, anladım.

Bir gün içimden gittin, anladım.

. Bir gün içimden gittin, anladım. Nereye gittiğin değildi önemli olan... Kiminle gittiğin, hangi havayı soluduğun, hangi şehrin, hangi sokağında yürüdüğün önemli değildi. Sen içimden gitmiştin... İçimde ne varsa bana ait, seninle gitmişti. Renklerim, ruhumdaki yaz, güneşim gitmişti. “Bana kalan, Beni kalansız bölen bu şehir. Ah! bu şehir, yalan şehir” demek isterdim; ama yalan olan...
  2. Saçlarınız için protein tedavisi

Saçlarınız için protein tedavisi

Evde uygulayabileceğiniz bir bakım önerisi kızlar:) Yumurta ile yapılacak protein tedavisi hemen hemen her tür saç için uygundur.İki yumurtayı çırpın ve yavaş yavaş bir çorba kaşığı zeytinyağı bir çorba kaşığı gliserin bir çorba kaşığı sirke ( mümkünse elma sirkesi)ilave edin.Saçınızı bir kez şampuanladıktan sonra saçınıza bu karışımı sürüp 15_20 dk bekleyin.Saçınızı iyice duruladıktan sonra...
  3. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...
  4. Depresyon Tedavisi İçin Ayçekirdeği!

Depresyon Tedavisi İçin Ayçekirdeği!

depresyon tedavisi, depresyon tedavisi nasıl yapılır, depresyon rahatsızlığı Sevgili melekler, çağın hastalığı depresyon gün geçtikçe daha çok insanda etkisini gösteriyor. Tedavisi için çok çeşitli yöntemlerin denendiği depresyon için ayçekirdeğinin son derece faydalı olduğu uzman görüşlerinde bildiriliyor. Ay çekirdeği, içeridiği önemli vitamin, mineral ve antioksidan ile depresyon, panik...

Sayfayı Paylaş