gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

no gurur yes huzur (;

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

her durumda biraz gözü kara olmak lazım,hayat zaten boş bomboş,kısa mı kısa.herkes söyler aynı şeyi ama genç birini toprağa verince dank eder hayatın nekadar kısa olduğu.hayatın tadını çıkarmak lazım.. hoş söylemesi kolay da ben hayatın tadını çıkarıyomuyum koca bir hayır!

gene atladım sanırım konudan konuya,ben bugün yaşadığımı paylaşmak istemiştim sadece....

okuyana okumayana,yorum yazana yazmayana selam olsun......................:D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Mayıs 2010
  2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel duygularını paylaşman...Şimdi ne olacak peki :D Arkası yarın deme sakın hahaha

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ay bunları sen mi söylüyosun duy da inanma fındığım yaa :D

Eee ne demişler imamın dediğini yap yaptığını yapma :D hahaha

Yerim seni yerim :asskim:

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bende Soruyorum :D:D Eeee simdi Nolcaaakkk Fundaaa :D:D:D:D

Sendemi gidion elden giz :uhu:

hahaha hahaha

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

ne olcak pelin gı,sizlerle bu durumu paylaşmak istedim sadece,bişey olacağından değil:D:D:D

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

:seker: niye öyle diyosun be ben söylüyorum tabi,değecek adama söylenir:D eğer adamın birini diyosan duy da inanma diye o bitti daha napıyım :seker:

7. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

nerdeeeeeeeeee :uhu:
    ben MMde evde kalmış olarak tarihe geçicem :D:D:D

8. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    içindekileri ne güzelde anlatmışsın cnm ama konunun ana fikri benim dikkatımı cekti ASK & GURUR gercekten doğru seyler söylemişsin ama insan bezen okadar zor durumlarda kalıyorki geri dönüşü olmayan bir yola giriyor keşke bu dediğini herkes yapabilse ama çokk zor be canım :cry:

9. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

canım bazen gerçekten söylenmemesi gereken şeyler oluyo(biz böyle hissediyoruz belki de) bilmesi lazım diye düşünüyorsun ama söyleyemiyorsun.peki ya sonuç??
    içinde kalıyo,sürekli kafanı meşgul ediyor.ben sizinle paylaştığım bu olaydan sonra (ki sürekli kafamı meşgul eden birşey değildi ama aklıma gelmiyo değildi) gerçekten çok rahatladım.ama ısrar ediyorum,hiçbirşey kaybedilmiyor.bırak o ne düşünürse düşünsün,sen bişiler yapınca yada neyse aklından geçen onları söyledikten sonra rahatlıcak mısın,eminim evet!! gerisi boş!!
    amaaaa şu da var DURUMLAR BAZEN FARKLI OLUYOR malesef....

(gönül işleri dışında içimde hiçbirşey kalmamıştır birileriyle ilgili,kiminle ilgili ne düşünüyorsam söylemişimdir...araya aşk girinceeee birine gene böle duramayıp msj atmıştım,içimde kalanları yazmıştım ayrıldıktan sonra.iyiki de atmışım!!sonunda ondan da cvp gelmişti hiç bir şekilde içime oturan,beni üzecek bir msjda değil di..ama üstüne daha da yazılcak,uzatılcak bir durum da yoktu ayrılmışız bitmiş ve bu yüzden tekrar cvp yazmadım,bazen böyle FARKLI DURUMLAR oluyor malesef,içimde bi bu kişi,bi bu olay var,bunu da en kısa zamanda feraha kavuştururum inşallah bir şekilde ALLAH büyük....)

haaa bunu burada gene neden paylaştım bilmiyorum,ama lanet olsun aklıma yazarken bu geldi ve paylaştım......:D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Ocak 2010
  10. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    içimde bırıktırdıgım ama söyleyemedıgım okadar şey varkı boğazımda düyümlen birturlu vaz vaz bagırmadıgım telefonu ellime alıp kaçkere vazgeçip msj atmadıgım hatırlamıyorum artk onu sevdiğimi bikere bile söyleyemedım ona çnku benden nefret edıyordu bunu ben yapmıştım ona kendım yapmıştım ama birturluuu özür dileyemedım nedense cesaret edemedimm:(nedense ama senın adına çok sevındım guururu bırakıpp konuşmana gurura no yes cesaretlik:)bence

11. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

aslında birinden özür dilemek ona 'seviyorum seni' demekten çok çok daha kolay.bir özür dilesen belki de söyleyemediğin şeyleri de söyleme cesareti bulacaksın,ki belki bişeyler söyleyebilsen karşı taraf zarf atıcak ve içinde birikenleri bi çırpıda söyleyiverceksin.elbet sen bilirsin ama bana kalırsa bi msj at derim,zor değil içinden geçen bikaç cümleyi yazıp sonuna bi 'özür dilerim' yazmak.insan pişman oluyor sonra yapamadığı şeyler için.
    Allah gönlüne göre versin canım,HADİ Bİ CESARET :):)

12. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok güzel yapmışsın seneler sonra aklına geldiğinde en azından pişmanlık duymazsın neden yapmadım diye. ben de içimden geldiğinde o her ne ise çekinmeden yaparım

13. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

en iyisi ya,seni de tebrik ediyorum:) insanlar ne der yada o ne düşünür demek akıl işi değil,insan içten içe kendini yiyo bitiriyo,sıkıntı stres oluyo çok iyi biliyorum :uhu:
    umuyorum ki hep böyle gideriz,öyle bir an gelir ki belki söyleyemeyeceğimiz şeyler de olur kim bilir.

14. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

eşarplarınız gerçekten çok güzel fakat biraz inceler yani örtüldüğü zaman boyun bölgesini gösterir ayrıca sitenizdeki koyu kahverengi başörtüye bayıldım bu başörtülerin fiyatlarını da yazarsanız çok sevinirim

no gurur yes huzur (; konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gurur

Gurur

GURUR Sâlim Şebşîrî'nin talebelerinden Nûreddîn Ali Şebrâmelîsî isminde bir zât, bir gün İmâm-ı Gazâlî hazretlerinin İhyâkitâbından gurûr bahsini mütâlaa ediyordu. Orada ilim sâhiplerinden bâzılarının, ilimlerine güvenerek ve ilimlerinin kendilerini kurtaracağını zannederek aldandıklarını, kendini beğenmeye, kibre ve gurûra kapıldıklarını, böylece felâkete sürüklendiklerini okuyunca birden...
  2. gurur

gurur

allahin talebelerinden Nûreddîn Ali Şebrâmelîsî isminde bir zât, bir gün İmâm-ı Gazâlî hazretlerinin İhyâkitâbından gurûr bahsini mütâlaa ediyordu. Orada ilim sâhiplerinden bâzılarının, ilimlerine güvenerek ve ilimlerinin kendilerini kurtaracağını zannederek aldandıklarını, kendini beğenmeye, kibre ve gurûra kapıldıklarını, böylece felâkete sürüklendiklerini okuyunca birden çok duygulandı....
  3. Yes - No Questions

Yes - No Questions

yes no questions örnekleri yes no questions örnekler "be" yi ya da "yardımcı fiili" özneden önce kullanarak yapılan soru cümlelerine "yes - no" question denir. Yani karşılığında "evet - hayır" diye cevap verebildiğimiz soru cümleleridir ve bu tip soru cümlelerine kısa cevaplar verebiliriz. Aşağıda zamanlara göre "yes - no" yapıları...
  4. yes no questions(long Answers)

yes no questions(long Answers)

yes no questions Evet / hayır sorularına kısa cevap verme şekillerini öğrenmiştik. Bu tip sorulara mutlaka kısa cevap vermek de şart değildir. Are you a student? (Sen bir öğrenci misin?) sorusuna dilersek Yes, I am veya No, I’m not şeklinde kısa cevap verebileceğimiz gibi dilersek Yes, I’m a student veya No I’m not a student şeklinde uzun cevap verebiliriz. Is he a mechanic? Yes, he’s a...

Sayfayı Paylaş