gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nod32 antivirüs nasıl kaldırılır bilen var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nod32 antivirüs nasıl kaldırılır bilen var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Aşağıda ki işlemleri yaparak nod32yi kapatabilirsiniz..

1. Task Bar‘ın sağ alt köşesinde bulunan NOD32 Antivirüs simgesine iki kere tıklayarak uygulamamızı çalıştırıyoruz. Açılan pencere üzerinde sol alt köşede Display:Standart Mode yazısını göreceğiz, bu yazı üzerine tıklıyoruz ve karşımıza aşağıdaki seçenekler çıkıyor.

- Display:Standart Mode
    - Toggle Advanced Mode
    - About Standart Mode

Bu seçnekler arasından Toggle Advanced Mode‘u seçiyoruz.

2. Son olarak Task Bar üzerinde sağ alt köşede bulunan ESET NOD32 Antivirüs ikonuna sağ tuş yapıyoruz ve Disable Antivirus and Antispyware Proteciton seçeneğine tıklıyoruz. Bu işlemden sonra ikonumuzun kırmızı olduğunu göreceğiz. Buda geçici olarak devre dışı kaldığını gösterir.

Nod32 antivirüs nasıl kaldırılır bilen var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

Sefa Doğanay nasıl zayıfladı aranızda Sefa Doğanay'ın yaptığı diyet reçetesini bilen var mı lütfen benimle paylaşsın benimde acilen zayıflamam lazım:S
  2. Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen var mı

Kızlar hepinize selam olsun ve iyi günler olsun sizden bir tarif istiyorum aranızda Sütlü yumurta nasıl yapılır bilen varsa bana da lütfen yazsın Sütlü yumurta tarifini
  3. Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen var mı?

Arkadaşlar ben evde künefe yapmak istiyorum bizim buralarda künefe bulmak çok zor bulsanızda çok pahalı olur o yüzden evde yaparım dedim ama tarifini bilmiyorum nasıl yapabilirim:S Evde Künefe Nasıl Yapılır bilen varsa yazsın bana
  4. 1. Abdülhamit Nasıl Öldü bilen var mı

1. Abdülhamit Nasıl Öldü bilen var mı

Tarih konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlarım var ise bana 1. Abdülhamit Nasıl Öldü yazarsa çok sevinirim. Şimdiden 1. Abdülhamit ölümü hakkında ki bilgiler için çok tşkler.
  5. şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

şelale kek nasıl yapılıyor bilen var mı ?

Merhaba melekler, geçen gün arkadaşımda şelale kek yedim bayıldım, görüntü de çok güzeldi. Ama tarifi almayı unuttum şimdi arayıp ta isteyemem de, siz nasılsa bilirsiniz diye düşündüm :)

Sayfayı Paylaş