gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda cep telefonu markaları arasında en çok tercih edilen ünlü markalardan biri olan Nokia'nın çıkartmış olduğu 6 yeni model telefondan bahsedeceğiz sizlere:)

Nokia, Lumia ailesini genişletmeye devam ediyor. 2'si Windows Phone olmak üzere toplam 6 yeni telefon modeli geliyor.Bu sene 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Barselona'da gerçekleştirilecek olan Mobile World Congress yani Dünya Mobil Kongresi'ne Nokia oldukça sıkı hazırlanmış.

Nokia'nın MWC'de 6 adet yeni telefon modeli tanıtması bekleniyor. Tabii ki bu telefonların tamamı Windows Phone 7 işletim sistemine sahip modeller olmayacak. Ortaya çıkan bilgiye göre tanıtılacak telefonların sadece 2 tanesi Windows Phone'lu olacak, 4 tanesi ise yine Symbian işletim sistemine sahip modeller olacak.

Nokia'nın tanıtacağı Windows Phone'lardan ilkinin geçtiğimiz ay açıklanan Nokia Lumia 900 olması bekleniyor. Amerika için tanıtılan Lumia 900'ün tüm dünyaya dağıtılacak versiyonunun tanıtılacağı söyleniyor. Bir diğer telefon modeli de Lumia 610 olabilir. Lumia 610, Nokia'nın Windows Phone ailesindeki en ucuz telefon modellerinden biri olacak. Böylece her fiyat aralığındaki kullanıcıya hitap etmeye çalışacak.

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nokia telefona format atmak için

nokia telefona format atmak için

telefona format atma şifresi nokia format şifresi nokya şifreleri n70 samsung wifi Telefona format atmak sanıldığı gibi zor birşey değildir. İlk önce Telefonumuzun cihaz hafızasında ne var ne yok kontrol ediyoruz. Çünkü format işlemi sırasında Telefonda sizin tarafınızdan yüklenen tüm melodiler,oyunlar,programlar vs. silinecektir. Ayrıca Telefon Rehberide silinir. O yüzden kayıtların Sim...
  2. İşte Nokia 603 -Nokia'nın Yeni Modeli

İşte Nokia 603 -Nokia'nın Yeni Modeli

nokia 603 nokia yeni modeli hangisi tanıtımı özellikleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Her geçen gün gelişen ve değişen modellerle cep telefonu piyasası hareketliliğine devam ediyor melekler :) Size en son nokia n9 tanıtımını yapmıştık forumumuzda.Şimdi ise nokia'nın dünya lansmanını İstanbul'da yaptığı yeni modeli nokia 603 'ün tanıtımını yapmak istiyoruz melekler :) Yeni...
  3. Nokia C6 Telefon Fiyatı

Nokia C6 Telefon Fiyatı

Nokia C6 Telefon Fiyatı ne kadar acaba kızlar Nokia C6 Telefonu almayı çok istiyorum fiyatını bilen var mı
  4. Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden

Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden

Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden çıkarmış kızlar hiç gördünüz mü bilmiyorum ama ben geçenlerde haberini duydum şayet doğruysa haberini sizde paylaşın.
  5. Nokia Telefon Kullananlara Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Bilgileri

Nokia Telefon Kullananlara Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Bilgileri

Nokia Güvenlik Kodu Bulma Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Nokia Güvenlik Kodu Çözme Sevgili melekler, eğer Nokia marka telefon kullanıyorsanız ve telefonunuzun nokia güvenlik kodu kaç bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, bu sayfamızda bilgilerini vereceğimiz Nokia güvenlik kodu öğrenme ile ilgili açıklamalarımızı dikkatlice okuyup uygulayınız.. :) Nokia Güvenlik Kodu Kırma sitesine girip imei...

Sayfayı Paylaş