gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nokia 6300 Nasıl Format Atılır lütfen yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar acil tarafından yardımlarınıza ve bilgilerinize ihtiyacım var aranızda Nokia 6300 Nasıl Format Atılır bilen var mı lütfen bana yazsın!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Fabrika ayarlarına geri dönün, oda olmazsa version güncelleyin veya telefoncuda güncelleme yaptırın.

Format sadece symbian telefonlara atılır. o da şöyle olur:

Symbian işletim sistemine sahip telefonlarda

"soft format"
    ve
    "hard format"

olmak üzere 2 çeşit format işlemi vardır.

1) Soft Format

Eğer telefonunuz sürekli sistem hataları veriyorsa, istem dışı kapanıp açılıyorsa, yüklemiş olduğunuz uygulamalar normal dışı çalışıyor yada hiç çalışmıyorsa vs.. Telefonunuza soft format atarak telefonunuzu ilk aldığınız zaman ki ayarlara geri çevirebilirsiniz. Soft format fabrika ayarlarına dön gibi değildir. Fabrika ayarlarına dön yapıldığında sadece profiller orjinal ayarlara dönmektedir. Ancak format attığınızda telefonunuzun hafızasındaki herşey silinecek. Telefon defteri, mesajlar, erişim noktaları...

Format Yöntemi: Telefon açık iken *#7370# yazın. Ekrana "Tüm orjinal ayarlar geri yüklensin mi? Telefon kapanıp açılacak" uyarısı gelecektir. Evet seçeneğini seçtikden sonra güvenlik kodunu girerek format işlemini tamamlayın. Ortalama format süresi 2 dakidadır.

2) Hard Format

Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Format Yöntemi: Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format işlemini yapabilirsiniz.

Not: Bu işlemleri yapmadan önce bataryanızın en az yarısının dolu olmasına dikkat ediniz...

Diyelim Nokia Güvenlik Kodu'nu unuttunuz yada bilmiyorsunuz

Gelin beraber bu kodu bulalım

http://nfader.z-host.ru/ Bu siteye giriyorsunuz

Ve telefonunuzun IMEI NO 'su nu yazıyorsunuz

IMEI NO'yu *#06# yazarakta öğrenebilirsiniz.

Sonra o sitedeki alana IMEI NO 'yu giriyoruz ve Generete diyoruz...

Karşınıza çıkan kod sizin telefonunuzun Güvenlik Kodu'dur

Test Edilip Onaylanmıştır..

Nokia 6300 Nasıl Format Atılır lütfen yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia 6300

Nokia 6300

nokia 6300 özellikleri nokia telefon çeşitleri samsung star wifi t20 t 20 Gün geçtikte telefonlar inceliyor, ekranlardaki kalite artıyor. İnceliğiyle görünümündeki şıklığı birleştiren 6300, Motorola RazR ve LG Chocolate slim yapısının oldukça tutmasının ardından Nokia'nın çıkarttığı yeni üyesi. İnce yapısı özelliklerini gölgede bırakmamış. 2 Megapiksel kameraya sahip Series 40 telefonu,...
  2. nokia güvenlik kodu kırma nasıl oluyor ya yardım edin!

nokia güvenlik kodu kırma nasıl oluyor ya yardım edin!

Merhaba bana acil olarak nokia güvenlik kodu kırma konusunda bilgi verecek ya da yardım edecek bir arkadaş arıyorum lütfen bu arkadaş sizin sitenizden çıksın:S
  3. Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

arkadaşlar ben bilgisayarımın anakart modelini öğrenmek istiyorum acaba kasayı açmadan bilgisayarın anakartını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.
  4. Yarım Saatte Format Nasıl Atılır ?

Yarım Saatte Format Nasıl Atılır ?

Bu konu; yarım saattem format atma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayarınız iyice ağırlaştı mı ? Ya da belki bir virüs bulaştı. O halde artık bir format atma zamanıdır. Bunun için illa ki bilgisayarcı çağırıp dünyanın parasını vermenize gerke yok. Biraz dikkat ve cesaretle siz de bilgisayarınıza format atabilirsiniz. Aşağıda makaleyi iyice inceleyin ve yarım saatte...
  5. hp laptopa nasıl format atılır

hp laptopa nasıl format atılır

Laptopum hp marka ve artık format istiyor. Servise yollamadan ben format atamazmıyım acaba? Hp laptopa nasıl format atılır ?

Sayfayı Paylaş