gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nokia 6300

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nokia 6300 özellikleri nokia telefon çeşitleri samsung star wifi t20 t 20 Gün geçtikte telefonlar inceliyor, ekranlardaki kalite artıyor. İnceliğiyle görünümündeki şıklığı birleştiren 6300, Motorola RazR ve LG Chocolate slim yapısının oldukça tutmasının ardından Nokia'nın çıkarttığı yeni üyesi.
    İnce yapısı özelliklerini gölgede bırakmamış. 2 Megapiksel kameraya sahip Series 40 telefonu, dahili Flash oynatıcıya sahip. Nokia 6300, posta trafiğinizi yönetmeniz için IMAP, POP3 ve SMTP protokol desteklerine sahip. Usb ve Bluetooth bağlantı özelliği, Java MIDP 2.0 desteği ve 3D mobil ekran kartı çözümü diğer özellikler. Dahili 135MB bellek az diyenler microSD kart yuvası sayesinde kapasiteyi arttırabilecek. GSM 900/1800/1900 şebekelerinde çalışan 6300'ın GPRS, EGPRS ve HSCSD bağlantı özellikleri var. Bu sayede TCP/IP üzerinden internette HTML ve XHTML sayfalarında sörf yapabilirsiniz.

• 91 gram ağırlığında
    • 13.1mm kalınlığında, 10.6 cm uzunluğunda, 4.7cm genişliğinde
    • 14 gün bekleme, 3.5 saat konuşma süresi
    • 2-inç QVGA ekran
    • Mp3 çalar, Fm Radyo
    • 135MB Flash bellek ve microSd kart yuvası

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Nokia 6300
    paylaşım için tşklerrrr..

Nokia 6300 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia N82

Nokia N82

Nokia N81 ile beraber N82'nin de Symbian S60 3rd Edition Feature Pack 1 işletim sistemine sahip bir model olarak çıkması bekleniyor. Wi-Fi özelliğinin göze çarptığı N82'de 2.4-inç 16M renkli 240x320 piksel çözünürlüğündeki ekran N81 ile aynı. Wi-Fi kablosuz bağlantının yanında GPS ve Tv-Çıkış telefonun üst sınıf bir model olduğuna işaret ediyor. 5 Megapiksel kamera da bunun doruk noktası...
  2. Eski nokia telefonlarınızı atmayın...

Eski nokia telefonlarınızı atmayın...

eski nokialar Dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinden Nokia, sürdürülebilir çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Proje ile Nokia gelecek kuşakları ve doğal yaşamı koruma adına kullanılmayan Nokia cep telefonları, şarj cihazları ve bataryaları toplayacak. Kullanılmayan bu ürünlerin, Türkiye’de 46 ilde 156 noktada kurulacak geri dönüşüm kutularında toplanarak yeniden kazandırılması...
  3. Nokia “Müziğe Devam” diyor

Nokia “Müziğe Devam” diyor

Nokia, yeni Nokia Music Store ve Comes with Music lansmanlarının yanı sıra üç yeni müzik cihazı ile kullanıcılarının hizmetinde olacak. Nokia 5730 XpressMusic, Nokia 5330 XpressMusic ve Nokia 5030, sahiplerine sevdikleri müziğe kolayca erişme imkanı vererek insanların yaşamını müzikle dolduracak. Müzik keyfini farklı fiyat avantajlarıyla sunan Nokia, Comes with Music ve Nokia Music Store...
  4. nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum

nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum

nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum arkadaşlar ne yapmam lazım lütfen bir zahmet bilgi verin yardım edin
  5. Nokia 6300 Nasıl Format Atılır lütfen yardım edin

Nokia 6300 Nasıl Format Atılır lütfen yardım edin

Merhaba arkadaşlar acil tarafından yardımlarınıza ve bilgilerinize ihtiyacım var aranızda Nokia 6300 Nasıl Format Atılır bilen var mı lütfen bana yazsın!

Sayfayı Paylaş