gebe
  1. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Nokia c3 ( alınık :) )

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında SweetCurse tarafından paylaşıldı.

Kızlar elinde nokia c3 olan ve satmak isteyen varsa benimle irtibata geçebilir.:)

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nokia c3 ( alınık :) ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia 6300

Nokia 6300

nokia 6300 özellikleri nokia telefon çeşitleri samsung star wifi t20 t 20 Gün geçtikte telefonlar inceliyor, ekranlardaki kalite artıyor. İnceliğiyle görünümündeki şıklığı birleştiren 6300, Motorola RazR ve LG Chocolate slim yapısının oldukça tutmasının ardından Nokia'nın çıkarttığı yeni üyesi. İnce yapısı özelliklerini gölgede bırakmamış. 2 Megapiksel kameraya sahip Series 40 telefonu,...
  2. Nokia N82

Nokia N82

Nokia N81 ile beraber N82'nin de Symbian S60 3rd Edition Feature Pack 1 işletim sistemine sahip bir model olarak çıkması bekleniyor. Wi-Fi özelliğinin göze çarptığı N82'de 2.4-inç 16M renkli 240x320 piksel çözünürlüğündeki ekran N81 ile aynı. Wi-Fi kablosuz bağlantının yanında GPS ve Tv-Çıkış telefonun üst sınıf bir model olduğuna işaret ediyor. 5 Megapiksel kamera da bunun doruk noktası...
  3. e71 & c3

e71 & c3

Kızlar telefon alıcm ve bu iki model arasında çok kararsız kaldım tavsiyelerinize ihtiyacm var. Çok mesajlaşan biriyim. İki telefonuda elime alıp inceleme fırsatım oldu ve c3ün klavyesini daha rahat buldum. Ama c3ün klavyesindede soyulmalar oluyor. Açıkçası buda pek hoş durmuyo. e71in klavyesi soyulacak gbi tasarlanmamış ve daha dayanıklı. Ama dış görünüş olarak c3 çok daha hoşuma gitti....
  4. Nokia Lumia kaç para ?

Nokia Lumia kaç para ?

Nokianın yeni modeli Nokia Lumianın fiyatını öğrenmek istiyorum. Yardımcı olurmusunuz bana lütfen..
  5. Nokia 5300 teknik özellikleri

Nokia 5300 teknik özellikleri

Merhaba.Telefon alacağım ve özellik karşılaştırması yapıyorum.Nokia 5300 nasıl bir telefon, teknik özellikleri nasıl ?

Sayfayı Paylaş