gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nokia c6 01 kilit kodumu unuttum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

telefonumu orjinal ayarlarına geri döndürmek istiyorum ama benden kilit kodumu istiyor ve ben malesef unuttum :( nasıl çözebilirim yardım eder misiniz?? ..

nokia c6 01 kilit kodumu unuttum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia Güvenlik Kodunu Bulma

Nokia Güvenlik Kodunu Bulma

nokia n95 güvenlik kodu n95 güvenlik kodu nokia bulma 6300 çözme 6300 çözme Arkadaşlar Nokia Güvenlik Kodu'nu unuttunuz yada bilmiyorsunuz http://nfader.z-host.ru/ Bu siteye giriyorsunuz Ve telefonunuzun IMEI(seri) NO 'su nu yazıyorsunuz IMEI NO'yu *#06# yazarakta öğrenebilirsiniz. Sonra o sitedeki alana IMEI NO 'yu giriyoruz ve Generete diyoruz... 10 haneli bir kod çıkacak,...
  2. Nokia C6 Telefon Fiyatı

Nokia C6 Telefon Fiyatı

Nokia C6 Telefon Fiyatı ne kadar acaba kızlar Nokia C6 Telefonu almayı çok istiyorum fiyatını bilen var mı
  3. Nokia C6 ve Fiyatı

Nokia C6 ve Fiyatı

Nokia C6 Fiyatı nedir Nokia C6 kaç para Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Nokia C6 fiyatı ne kadar?" diye bize soru soran tüm sevgili misafirler, sizlerle için Nokia C6 fiyatını araştırdık ve bu sayfamızda sizlere Nokia C6 fiyatını sunuyoruz. Nokia C6 Fiyatı 500 ve 600 TL arası civarındadır..
  4. nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum

nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum

nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum arkadaşlar ne yapmam lazım lütfen bir zahmet bilgi verin yardım edin
  5. telefon kilit şifresini unuttum nasıl açacağım :S

telefon kilit şifresini unuttum nasıl açacağım :S

Telefonuma kilit şifresi koymuştum ama unuttum nasıl açacam şimi bu telefonu ya, ne olur yardım edin mahvolurum ben :S

Sayfayı Paylaş