gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nokia C6 Telefon Fiyatı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nokia C6 Telefon Fiyatı ne kadar acaba kızlar Nokia C6 Telefonu almayı çok istiyorum fiyatını bilen var mı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nokia C6 Telefon Fiyatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nokia telefona format atmak için

nokia telefona format atmak için

telefona format atma şifresi nokia format şifresi nokya şifreleri n70 samsung wifi Telefona format atmak sanıldığı gibi zor birşey değildir. İlk önce Telefonumuzun cihaz hafızasında ne var ne yok kontrol ediyoruz. Çünkü format işlemi sırasında Telefonda sizin tarafınızdan yüklenen tüm melodiler,oyunlar,programlar vs. silinecektir. Ayrıca Telefon Rehberide silinir. O yüzden kayıtların Sim...
  2. Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

nokia n9 nokia n9 özellikleri nokia n9 tanıtımı Cep telefonu markaları telefon piyasasında daha iyi bir yer edinebilmek adına ardıardına yeni modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor melekler :) Piyasanın öncü markalarından Nokia da N9 serisiyle tüketiciyle buluşuyor. Şimdi geçelim telefonun özellikleri... Cep telefonu Nokianın en çok merak edilen modellerinden biri olan Nokia N9 nihayet...
  3. Nokia C6 ve Fiyatı

Nokia C6 ve Fiyatı

Nokia C6 Fiyatı nedir Nokia C6 kaç para Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Nokia C6 fiyatı ne kadar?" diye bize soru soran tüm sevgili misafirler, sizlerle için Nokia C6 fiyatını araştırdık ve bu sayfamızda sizlere Nokia C6 fiyatını sunuyoruz. Nokia C6 Fiyatı 500 ve 600 TL arası civarındadır..
  4. Nokia 6 Yeni Telefon Modeli

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda cep telefonu markaları arasında en çok tercih edilen ünlü markalardan biri olan Nokia'nın çıkartmış olduğu 6 yeni model telefondan bahsedeceğiz sizlere:) Nokia, Lumia ailesini genişletmeye devam ediyor. 2'si Windows Phone olmak üzere toplam 6 yeni telefon modeli geliyor.Bu sene 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında...
  5. nokia c6 01 kilit kodumu unuttum

nokia c6 01 kilit kodumu unuttum

telefonumu orjinal ayarlarına geri döndürmek istiyorum ama benden kilit kodumu istiyor ve ben malesef unuttum :( nasıl çözebilirim yardım eder misiniz?? ..

Sayfayı Paylaş