gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nokia C7 wifi ile internete bağlanamama sorunu , yardımm!!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nokia c7 telefonum var ve wifi kullanarak bir türlü internete bağlanamıyorum, acil yardım lazım, lütfen.. :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Eğer internet bağlı olduğu halde wi-fi ile bağlanamıyorsanız aşağıdakileri deneyin:

Modeme ve Telefona reset

pili ve sim kartı çıkartıp takma

telefonu fabrika ayarlarına çevirme

modemin şifreleme ayarlarını değiştirme , şifresiz deneme.

Nokia C7 wifi ile internete bağlanamama sorunu , yardımm!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evli spikerin paşa ile yasak aşkı internete düştü

Evli spikerin paşa ile yasak aşkı internete düştü

spiker ebru gül Karadeniz TV'de spikerlik yapan Ebru Gül'ün, emekli paşa ile olan yasak aşkının kaydı internete düştü. Emeklilik kararı şok etkisi yaratan Korgeneral Metin Yavuz Yalçın, "emekli olurken kitap yazıp, televizyonlara çıkmayacağım" dedi; ama bu kez internete düştü. Paşanın ses kayıtlarında bir TV spikeriyle yaşadığı aşkın izleri var. Kocaeli Muhabere Hizmet Destek...
  2. Yardımmm:(

Yardımmm:(

Albüme nasıl fotoğraf ekleyebilirim...albüm oluşturmaya giriyorum fakat fotoğraf ekleme işini beceremedim sanırım:hıms:
  3. yardımmm

yardımmm

kızlar 9 gun once asılama yaptırdım kacıncı gunlerde test yaptınız sız
  4. İpad İle İnternete Bağlanmak isteyenler buraya

İpad İle İnternete Bağlanmak isteyenler buraya

İpad İle İnternete Nasıl Bağlanabilirim İpad İnternete Bağlanma Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/228039-ipad-mini-ozellikleri-hakkinda-bilgiler.html sunmuştuk. Bu yazımızda ise İpadla internete nasıl bağlanabilirim diyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz içinb, İpad internete bağlanma...
  5. yardımm

yardımm

merhaba arkadaşlar adetim 10 gün gecikti idrar testi ve kan testi yaptırdım ikisi de pozitif çıktı ama doktora henüz gitmedim gitmek istiyorum ama biraz daha beklesem mi

Sayfayı Paylaş