gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

NOKIA Kodları

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

*#06# Seri No'yu Gösterir *#0000# Versiyonu Gösterir *#7760# Üretim Seri numarasını gösterir
    *#92702689# Garanti bilgileri gösterme ve düzenleme
    *#2820# Bluetooth bilgilerini gösterir
    *#73# Telefondaki oyunların skorlarını ve zamanlarını sıfırlar
    *#335738# Mobil operatörden alınan SMS ve MMS ve GPRS'den alınmış profilleri siler
    *#7370925538# Tüm cüzdan ve cüzdan kotlarını siler
    *#7780# Fabrika ayarlarına geri döner
    *#7370# Soft format
    [Yeşil tuş]*3 Hard format

NOKIA Kodları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn kodları

msn kodları

MSn de Nikini Büyük Kücük Yapma BÜYÜK YAZMA nickinizin başına’ 블๑ ’ şu kodu kopyalayın konuşma penceresinde nick farkedilicek kadar büyük oluyo =) msn plus için geçerli değildir bide nickinizi yazarken ı,ö,ş gibi harflerde boyut kopuyor. türkce karakter kullanmayın... Küçük Yazma nickinizin başına’ ๑블 ’ şu kodu kopyalayın konuşma penceresinde nick farkedilicek kadar küçük oluyo =) msn plus...
  2. Nokıa 5800

Nokıa 5800

5800 şikayetleri 5800 tv izleme nokia tv izleme televizyon Nokia'nın dokunmatik bombası 5800'ın 2008 bitmeden piyasada olacağı açıklandı ama işin aslı farklı! Nokia'nın uzun süre dedikodusu yapılan dokunmatik iPhone rakibi 5800 XpressMusic geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulmuştu. Telefonun piyasaya çıkış tarihi olarak ise 2008 yılının sonu işaret edilmişti. Eğer sevdiklerinize (ya da...
  3. Renk kodları

Renk kodları

RENK KODU ( KODLARI) burdan bakınız........
  4. Nokıa 3710

Nokıa 3710

İşte dünya markası Nokia cep telefonundan çok müthiş bir nokia serisi . Kulanımının kolaylığı ve kalitesi gerçekten göz dolduruyor.Bana göre oldukça zarif bir model nokia firması yetkililerini tebrik ediyorum:D Çok farklı gelişmiş özelliklere sahip olan yeni seriye şimdi birlikte bir göz atalım:) İletişim devi Nokia, yeni cep telefonu 3710 ile kullanıcılarının karşsına çıkmaya...
  5. 678 Hangi Ülkenin Kodu

678 Hangi Ülkenin Kodu

678 Hangi Ülkenin Kodu kızlar lütfen biliyorsanız yazın bunu öğrenmem lazım.

Sayfayı Paylaş