gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nokia Lumia 920 cep telefonu özellikleri nelerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cep telefonu demek benim için nokia demek. Yıllardır sürekli nokia kullanırım ve şu sıralar gözüme Nokia lumia 920yi kestirdim. Teknik özellikleri ile ilgili bilgi alabilirmiyim sizlerden ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Apple ve Samsung'un android telefon savaşı sürerken Nokia uzun zamandır beklenen Nokia Lumia 920 windows Phone 8 işletim sistemiyle geldi. Nokianın amiral gemisi olarak adlandırılan Lumia 920'yi incelemeye aldık ve işte windows 8 işletim sistemli yeni nokia'nın bazı özellikleri...

768x1,280 piksel çözünürlüğe sahip, 4.5 inç ekrana sahip olan bir küçük bir telefon lumia 920. Bu gördüğümüz en yüksek çözünürlüklü ekran olma özelliği sağlıyor.
    Büyük ekran boyutu nedeniyle tek elle rahatça kullanabilme özelliğine biraz zor malesef.
    Dokunmatik ekran yüzeyinin hassasiyeti geliştirilmiş. Rahatlıkla Temple Run oynayabilirsiniz
    Nokia Lumia 920, 32 GB dahili hafızaya sahip.
    Nokia Lumia 920 göz alıcı renklere sahip. Rengarenk kişilikler için sarı, kırmızı, siyah, beyaz renkleri mevcut.
    Nokia Lumia 920'nin bir diğer can alıcı özelliği ise çektiği fotoğrafların kalitesi. Nokia'nın kullandığı PureView teknolojisiyle oldukça başarılı fotoğraflar çekebilirsiniz.
    Ana kamerasıyla Full HD video kaydı yapabilirsiniz. Ayrıca görüntülü görüşmelerde çirkin görünüyorum derdinede 1.3 megapiksellik kamera ile çözüm bulmuş Nokia Lumia 920

Ayrıca optik imaj sabitleyicisi özelliği henüz diğer telefonlarda kullanılmıyor. buda Nokia'nın kullandığı özel bir teknoloji

Telefonun alt kısmında iki farklı hoparlör çıkışı mevcut. Ayrıca birde USB girişi bulunuyor.

Telefon diğer telefonlara oranla daha ağır. Galaxy Note II ile karşılaştırıldığında Note II'nin daha hafif olduğu görülüyor.
    Ekran yüzeyi çabuk çizilebildiği için aldıktan sonra hemen bir ekran filmi yaptırmanız tavsiye edilir.

Nokia Lumia 920 cep telefonu özellikleri nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia için ( Gizli cep telefonu kodları )

Nokia için ( Gizli cep telefonu kodları )

nokia 6230i kodları cep telefonu güvenlik kodu öğrenme 6230i kodları telefonda güvenlik kodu çözme nokia *#0000# telefonun versiyonunu öğrenirsin *#92702689# s60 telefonlar hariç nokia modellerinde servis menüsünü açar. üretim tarihini, kaç gün kullanıldığını, kaç kez tamir edildiğini görebilirsin. Nokia code These Nokia codes will work on most Nokia mobile phones, however we accept no...
  2. Nokia Lumia 1001 ilk Windows Phone 8 Telefon mu acaba

Nokia Lumia 1001 ilk Windows Phone 8 Telefon mu acaba

Merhaba arkadaşlar aranızda Nokia Lumia 1001 ilk Windows Phone 8 Telefon mu bilen var mı ben çok merak ettim acaba Nokia Lumia 1001 ilk Windows Phone 8 Telefon mu?
  3. Nokia Lumia kaç para ?

Nokia Lumia kaç para ?

Nokianın yeni modeli Nokia Lumianın fiyatını öğrenmek istiyorum. Yardımcı olurmusunuz bana lütfen..
  4. Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Tvde de tanıtımı oluyor nokşa lumia, çok hoşuma gitti, teknik özelliklerini yazarsanız çok sevinirim arkadaşlar..Sağolun şimdiden..
  5. Nokia Lumia 920 cep telefonu inceleme

Nokia Lumia 920 cep telefonu inceleme

Televizyonda da çıkıyor nokia lumia 920 cep telefonu özellikleri incelemesi hakkında bilgi verebilirmisiniz, almayı düşünüyorum ama değer mi ?

Sayfayı Paylaş