gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nokia Lumia Türkiyede kaç liradan satılacak ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar şu Nokia Lumia çok hoşuma gidiyor ve almak istiyorum ama cebi de düşünmek lazım.Acaba kaç paradan satılacak bu Nokialar ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Nokia'nın uzun zamandır merakla beklenen Windows Phone 8 tabanlı yeni amiral gemisi Lumia 920'nin İlk olarak Turkcell ile satışa sunulacak olan Nokia Lumia 920, 19 Kasım tarihinde Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınabilecek.

Tarifeye ek olarak 24 ay kontrat ile 59 TL'den satışa sunulacak olan telefon, henüz Turkcell'in cihaz kampanyaları arasında gözükmemekte. Peşin fiyat bilgisinin henüz duyurulmadığı telefonun tahmini fiyatı ise HTC 8X modelinden daha yüksek seviyede olacak gibi gözüküyor..

Nokia Lumia Türkiyede kaç liradan satılacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaç lira değerindeyiz?

Kaç lira değerindeyiz?

Bir kimyagerin araştırmalarına göre insanın değeri komik denecek kadar düşük olup âdeta sudan ucuzdur. Çünkü vücudumuzda yedi kalıp sabun üretebilecek kadar yağ, orta boy bir çivi yapacak kadar demir, ancak bir kahve fincanını dolduracak kadar şeker, küçük bir tavuk kümesini boyayacak kadar kireç, iki bin kibriti yakacak, ya da ufak bir topun atımına yetecek kadar fosfor bulunmaktadır....
  2. Nokia Lumia 920 cep telefonu özellikleri nelerdir?

Nokia Lumia 920 cep telefonu özellikleri nelerdir?

Cep telefonu demek benim için nokia demek. Yıllardır sürekli nokia kullanırım ve şu sıralar gözüme Nokia lumia 920yi kestirdim. Teknik özellikleri ile ilgili bilgi alabilirmiyim sizlerden ?
  3. Nokia Lumia kaç para ?

Nokia Lumia kaç para ?

Nokianın yeni modeli Nokia Lumianın fiyatını öğrenmek istiyorum. Yardımcı olurmusunuz bana lütfen..
  4. Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Tvde de tanıtımı oluyor nokşa lumia, çok hoşuma gitti, teknik özelliklerini yazarsanız çok sevinirim arkadaşlar..Sağolun şimdiden..
  5. Nokia Lumia 920 cep telefonu inceleme

Nokia Lumia 920 cep telefonu inceleme

Televizyonda da çıkıyor nokia lumia 920 cep telefonu özellikleri incelemesi hakkında bilgi verebilirmisiniz, almayı düşünüyorum ama değer mi ?

Sayfayı Paylaş