gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nokia N82

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Nokia N81 ile beraber N82'nin de Symbian S60 3rd Edition Feature Pack 1 işletim sistemine sahip bir model olarak çıkması bekleniyor. Wi-Fi özelliğinin göze çarptığı N82'de 2.4-inç 16M renkli 240x320 piksel çözünürlüğündeki ekran N81 ile aynı.
    Wi-Fi kablosuz bağlantının yanında GPS ve Tv-Çıkış telefonun üst sınıf bir model olduğuna işaret ediyor. 5 Megapiksel kamera da bunun doruk noktası oluyor (Carl Zeiss lens ve Xenon flaş).
    4 band GSM şebeke uyumu, FM Radyo, 100mb dahili bellek, microSD kart yuvası (kutu içeriğinde 1GB bulunabilir), 30fps VGA kayıt, A2DP'li Bluetooth ve 3G özelliği ile 112 x 50.2 x 17.3 mm boyutlarında ve 120 gram ağırlığındaki Nokia N82'nin de N81 gibi 2007'nin son çeyreğinde çıkması bekleniyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Nokia N82
    paylaşım için tşklerrrr..

Nokia N82 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia 6300

Nokia 6300

nokia 6300 özellikleri nokia telefon çeşitleri samsung star wifi t20 t 20 Gün geçtikte telefonlar inceliyor, ekranlardaki kalite artıyor. İnceliğiyle görünümündeki şıklığı birleştiren 6300, Motorola RazR ve LG Chocolate slim yapısının oldukça tutmasının ardından Nokia'nın çıkarttığı yeni üyesi. İnce yapısı özelliklerini gölgede bırakmamış. 2 Megapiksel kameraya sahip Series 40 telefonu,...
  2. Nokia ve YouTube’dan işbirliği

Nokia ve YouTube’dan işbirliği

Nokia ve YouTube’dan işbirliği Finlandiyalı mobil iletişim cihazları devi Nokia, YouTube ile yaptığı işbirliğini açıkladı. Nokia’nın sunduğu yeni mobil İnternet videosu deneyimiyle, YouTube videoları Nokia Nseries multimedya bilgisayarlarından izlenebiliyor. Mini Map özelliğine sahip Nokia Web Browser ile erişilebilen YouTube videoları, kısa süre sonra hayata geçecek olan YouTube mobil...
  3. Nokia “Müziğe Devam” diyor

Nokia “Müziğe Devam” diyor

Nokia, yeni Nokia Music Store ve Comes with Music lansmanlarının yanı sıra üç yeni müzik cihazı ile kullanıcılarının hizmetinde olacak. Nokia 5730 XpressMusic, Nokia 5330 XpressMusic ve Nokia 5030, sahiplerine sevdikleri müziğe kolayca erişme imkanı vererek insanların yaşamını müzikle dolduracak. Müzik keyfini farklı fiyat avantajlarıyla sunan Nokia, Comes with Music ve Nokia Music Store...
  4. İşte Nokia N9 !

İşte Nokia N9 !

nokia n9, telefon, tanıtımı, özellikleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeni teknoloji ürünü Nokia N9 karşınızda melekler :) Ben çok beğendim,bakalım siz beğenecek misiniz? :) Nokia, Microsoft ile yaptığı Windows Phone 7 anlaşmasının ardından geri plana ittiği kendi işletim sistemi MeeGo'ya sahip ilk; ve büyük ihtimalle son cep telefonunu resmi olarak duyurdu. N...
  5. Nokia C6 ve Fiyatı

Nokia C6 ve Fiyatı

Nokia C6 Fiyatı nedir Nokia C6 kaç para Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Nokia C6 fiyatı ne kadar?" diye bize soru soran tüm sevgili misafirler, sizlerle için Nokia C6 fiyatını araştırdık ve bu sayfamızda sizlere Nokia C6 fiyatını sunuyoruz. Nokia C6 Fiyatı 500 ve 600 TL arası civarındadır..

Sayfayı Paylaş