gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nokia N9 Özellikleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nokia N9 Özellikleri nelerdir? Selam kızlar bana Nokia N9 Özelliklerini ve varsa resimlerini sunarmısınız

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nokia N9 Özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Nokia N9 !

İşte Nokia N9 !

nokia n9, telefon, tanıtımı, özellikleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeni teknoloji ürünü Nokia N9 karşınızda melekler :) Ben çok beğendim,bakalım siz beğenecek misiniz? :) Nokia, Microsoft ile yaptığı Windows Phone 7 anlaşmasının ardından geri plana ittiği kendi işletim sistemi MeeGo'ya sahip ilk; ve büyük ihtimalle son cep telefonunu resmi olarak duyurdu. N...
  2. nokia n9 özellikleri nedir kızlar

nokia n9 özellikleri nedir kızlar

kızlar yeni nokia n9 telefonu çıkmış ta bu telefonun özellikleri kullanımı hakkında kısa bir bilgi riaca ediyorum. Heralde bunun yeni bir işletim sistemide varmış teşekkürler.
  3. Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

Nokia N9 Telefon Özellikleri ve Fiyatı

nokia n9 nokia n9 özellikleri nokia n9 tanıtımı Cep telefonu markaları telefon piyasasında daha iyi bir yer edinebilmek adına ardıardına yeni modelleri piyasaya sürmeye devam ediyor melekler :) Piyasanın öncü markalarından Nokia da N9 serisiyle tüketiciyle buluşuyor. Şimdi geçelim telefonun özellikleri... Cep telefonu Nokianın en çok merak edilen modellerinden biri olan Nokia N9 nihayet...
  4. Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Nokia Lumia teknik özelliklerini paylaşırmısınız

Tvde de tanıtımı oluyor nokşa lumia, çok hoşuma gitti, teknik özelliklerini yazarsanız çok sevinirim arkadaşlar..Sağolun şimdiden..
  5. Nokia 5300 teknik özellikleri

Nokia 5300 teknik özellikleri

Merhaba.Telefon alacağım ve özellik karşılaştırması yapıyorum.Nokia 5300 nasıl bir telefon, teknik özellikleri nasıl ?

Sayfayı Paylaş