gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nokia,nın yeni bombası 5700 XpressMusic

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nokia çeşitler Bir çok müzik formatını destekleyen Nokia 5700 XpressMusic, çevrilebilir çift yönlü tasarımı ile müzikseverlere kullanım kolaylığı da sağlıyor
    Nokia 3G destekli müzik telefonu 5700 XpressMusic'ı duyurdu. Çevrilebilir çift yönlü tasarımı ile müzik tuşları ve klavye kullanımı daha basit ve kullanışlı bir hale getirilmiş. MicroSD kartla 2 GB'a kadar arttırılabilir hafıza, Bluetooth stereo kulaklık çıkışı, 1500 şarkı kapasitesi gibi özelliklere sahip cihaz, WMA, MP3, AAC, eAAC+ ve MP4 müzik formatlarını çalabiliyor. Symbian S60 işletim sistemi üzerinden çalışan 5700 XpressMusic ayrıca 2 megapiksel kamera ve video da barındıyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Nokia,nın yeni bombası 5700 XpressMusic
    paylaşım için tşklerrrr..

Nokia,nın yeni bombası 5700 XpressMusic konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu’nun yeni bombası ’Patron’

Kenan Doğulu’nun yeni bombası ’Patron’

kenan doğulunun son albümü Kenan Doğulu’ nun merakla beklenen yeni albümü “PATRON” 4 Haziran 2009 Perşembe günü müzikseverler ile buluşuyor. Kenan Doğulu 3 yıl aradan sonra “Patron” adını verdiği yeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Hazırlıklarını İstanbul, Los Angeles ve Londra arasında mekik dokuyarak gerçekleştiren Kenan Doğulu’nun 13. stüdyo albümü “Patron” 4 Haziran...
  2. Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden

Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden

Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden çıkarmış kızlar hiç gördünüz mü bilmiyorum ama ben geçenlerde haberini duydum şayet doğruysa haberini sizde paylaşın.
  3. Nokia 6 Yeni Telefon Modeli

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda cep telefonu markaları arasında en çok tercih edilen ünlü markalardan biri olan Nokia'nın çıkartmış olduğu 6 yeni model telefondan bahsedeceğiz sizlere:) Nokia, Lumia ailesini genişletmeye devam ediyor. 2'si Windows Phone olmak üzere toplam 6 yeni telefon modeli geliyor.Bu sene 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında...
  4. İşte Acun Ilıcalı nın Son Bombası....

İşte Acun Ilıcalı nın Son Bombası....

Acun Ilıcalının Yeni Teknesi Acun Ilıcalı Haberleri Acun Ilıcalı ismini son zamanlarda sık sık duyar olduk gerek yaptığı yarışma programından (Survivor) gerekse kendi haberlerinden sık sık ekranlarda...Şimdide kendi teknesini satıp yerine yeni bir İtalyan yapımı tekne aldığı haberini aldık...Şimdi sizinle paylaşıyoruz... Acun Ilıcalı'nın Son Bombası! Absolute marka teknesini...
  5. Muhteşem Yüzyıl'ın Yeni Bombası Yasemin Allen!

Muhteşem Yüzyıl'ın Yeni Bombası Yasemin Allen!

muhteşem yüzyıl yasemin allen, yasemin allen haberleri, muhteşem yüzyıl oyuncuları Sevgili melekler, artık son sezonunu oynayan Muhteşem Yüzyıl'a yeni bir isim transfer oluyor. Önümüzdeki hafta final yapacak olan İntikam dizisinin Irmak'ı Yasemin Allen, diziye transfer oluyor. Önceki gün alışveriş yaparken görüntülenen Allen "En geç bir haftaya yeni projemden haberdar olacaksınız....

Sayfayı Paylaş