Nokia telefonlarda güvenlik kodunu çözmek için

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

nokia güvenlik kodu çözme güvenlik kodu çözme telefon telefonun kodunu telefonda
    Nokia telefonlarda güvenlik kodunu çözmek için:

#pw+787660401567057+1#
    #pw+237165155522452+2#
    #pw+192374112054367+3#
    #pw+457217771543105+4#
    #pw+817111335502003+5#
    #pw+217925734530610+6#
    #pw+884271404233661+7#

Sim kartı çıkarın, telefonu açın ve yukarıdaki kodları sırasıyla deneyin.

p,w ve + karakterleri * tuşuna basılarak elde edilecektir.

Kodu yazıp # tuşuna bastıktan sonra telefonda "Sim kısıtları kaldırıldı" şeklinde bir uyarı gözükmesi gerekmektedir.
    Eğer gözükmezse sırasıyla diğer 7 kodu deneyin

2. Misafir Melek

Misafir Melek Kayıtsız Kullanıcılar

Yardım edinn!!!!

bunu diyorsunuz ama # ve olmuyor yıldız tuşundadn da olmuyor yardım edinn!!! Benim sorunum tel.i açıyorum bşka bir sim ile gvenlik kodu istiyor(12345) griyorum hata diyor ama kendi simiimle girdiğim zaman onaylıyordu sim bozuldu sebebini bende bilmiyorum sizce bu durumda ne yapmalıyım nettte yazn tüm çözm yollarını dnedimm!!!!

3. Fatih Gökaydın

Fatih Gökaydın Kayıtsız Kullanıcılar

arkadaşlar ben 3. deneyişimde sınırlama geri alınamıyor yazdı... acil yardım

Nokia telefonlarda güvenlik kodunu çözmek için konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nokia Güvenlik Kodunu Bulma

nokia n95 güvenlik kodu n95 güvenlik kodu nokia bulma 6300 çözme 6300 çözme [B][I]Arkadaşlar Nokia Güvenlik Kodu'nu unuttunuz yada bilmiyorsunuz [URL]http://nfader.z-host.ru/[/URL] Bu siteye giriyorsunuz Ve telefonunuzun IMEI(seri) NO 'su nu yazıyorsunuz IMEI NO'yu *#06# yazarakta öğrenebilirsiniz. Sonra o sitedeki alana IMEI NO 'yu giriyoruz ve Generete diyoruz... 10 haneli bir kod...
  2. Çözmek

[B][/B] [B][COLOR=Navy] Rüyada belli bir düğümü çözmek, kişinin başkalarından emir alamayacak kadar iyi bir konuma geleceği, sorunlarını bırakıp, bağımsız duruma geleceğine işaret eder.[/COLOR][/B]
  3. Nokia Akıllı Telefonlarda İndirime Gidiyor!

[B][SIZE=1]nokia, akıllı telefon, indirime gidiyor, fiyatları, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/nokia-112.jpg[/img] [I][SIZE=2]Akıllı telefon pazarı iyice kızıştı melekler.Birbiri ardına çıkan modellerle müşteriye geniş bir yelpaze sunan markalar,çeşit bolluğu sebebiyle fiyatlarını indirmeye başladılar.Nokia da bunlardan...
  4. nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum

nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum arkadaşlar ne yapmam lazım lütfen bir zahmet bilgi verin yardım edin
  5. Nokia Telefon Kullananlara Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Bilgileri

[B]Nokia Güvenlik Kodu Bulma Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Nokia Güvenlik Kodu Çözme[/B] Sevgili melekler, eğer [URL="http://www.meleklermekani.com/bilmedikleriniz/219314-isteyenler-icin-nokia-701-ozellikleri.html"]Nokia marka telefon[/URL] kullanıyorsanız ve telefonunuzun [U][B]nokia güvenlik kodu [/B][/U]kaç bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, bu sayfamızda bilgilerini vereceğimiz...

Sayfayı Paylaş