Nokia telefonlarda güvenlik kodunu çözmek için

Konu, 'Cep Market' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

nokia güvenlik kodu çözme güvenlik kodu çözme telefon telefonun kodunu telefonda Nokia telefonlarda güvenlik kodunu çözmek için:

#pw+787660401567057+1#
    #pw+237165155522452+2#
    #pw+192374112054367+3#
    #pw+457217771543105+4#
    #pw+817111335502003+5#
    #pw+217925734530610+6#
    #pw+884271404233661+7#
    Sim kartı çıkarın, telefonu açın ve yukarıdaki kodları sırasıyla deneyin.

p,w ve + karakterleri * tuşuna basılarak elde edilecektir.

Kodu yazıp # tuşuna bastıktan sonra telefonda "Sim kısıtları kaldırıldı" şeklinde bir uyarı gözükmesi gerekmektedir.
    Eğer gözükmezse sırasıyla diğer 7 kodu deneyin

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Yardım edinn!!!!
    bunu diyorsunuz ama # ve olmuyor yıldız tuşundadn da olmuyor yardım edinn!!! Benim sorunum tel.i açıyorum bşka bir sim ile gvenlik kodu istiyor(12345) griyorum hata diyor ama kendi simiimle girdiğim zaman onaylıyordu sim bozuldu sebebini bende bilmiyorum sizce bu durumda ne yapmalıyım nettte yazn tüm çözm yollarını dnedimm!!!!

3. Fatih Gökaydın

Fatih Gökaydın Forum Okuru

arkadaşlar ben 3. deneyişimde sınırlama geri alınamıyor yazdı... acil yardım

Nokia telefonlarda güvenlik kodunu çözmek için konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nokia Güvenlik Kodunu Bulma

nokia n95 güvenlik kodu n95 güvenlik kodu nokia bulma 6300 çözme 6300 çözme Arkadaşlar Nokia Güvenlik Kodu'nu unuttunuz yada bilmiyorsunuz http://nfader.z-host.ru/ Bu siteye giriyorsunuz Ve telefonunuzun IMEI(seri) NO 'su nu yazıyorsunuz IMEI NO'yu *#06# yazarakta öğrenebilirsiniz. Sonra o sitedeki alana IMEI NO 'yu giriyoruz ve Generete diyoruz... 10 haneli bir kod çıkacak,...
  2. nokia telefona format atmak için

telefona format atma şifresi nokia format şifresi nokya şifreleri n70 samsung wifi Telefona format atmak sanıldığı gibi zor birşey değildir. İlk önce Telefonumuzun cihaz hafızasında ne var ne yok kontrol ediyoruz. Çünkü format işlemi sırasında Telefonda sizin tarafınızdan yüklenen tüm melodiler,oyunlar,programlar vs. silinecektir. Ayrıca Telefon Rehberide silinir. O yüzden kayıtların Sim...
  3. G20 için olağanüstü güvenlik önlemleri

İngiltere'nin başkenti Londra'da yapılacak G-20 Zirvesi öncesi alınan güvenlik önlemleri "pes" dedirtti. İngiltere'nin başkenti Londra'da 2 Nisan'da başlayacak G-20 Zirvesi nedeniyle alınan olağanüstü güvenlik önlemlerine bir yenisi eklendi. Tarihi zirvenin yapılacağı Docklands (Excel Centre) çevresinde oturan yüzlerce semt sakinine fotoğraflı kimlik bulundurma zorunluluğu...
  4. Güvenlik İçin Gerekli Bilgiler

güvenlik olmak için ne gerekli Maalesef her geçen gün daha güvensiz ve tehlikeli bir dünyada ve şehirde yaşıyoruz arkadaşlar gün geçmiyor ki bir cinayet, kapkaç yada hırsızlık olayı duymadığımız... Sadece kendi güvenlimiz için değil ailemizin ve sevdiklerimizini güvenliği içinde bilinçlenmemiz gerekiyor.... Dirsek 1) Vücudun en sert ve dayanıklı bölgesi olduğu için en iyi silahınız...
  5. Nokia Akıllı Telefonlarda İndirime Gidiyor!

nokia, akıllı telefon, indirime gidiyor, fiyatları, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Akıllı telefon pazarı iyice kızıştı melekler.Birbiri ardına çıkan modellerle müşteriye geniş bir yelpaze sunan markalar,çeşit bolluğu sebebiyle fiyatlarını indirmeye başladılar.Nokia da bunlardan biri.Makalemize göz atalım :) Üst seviye akıllı telefon pazarında kan kaybetmeye devam eden...
  6. İşte Nokia 603 -Nokia'nın Yeni Modeli

nokia 603 nokia yeni modeli hangisi tanıtımı özellikleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Her geçen gün gelişen ve değişen modellerle cep telefonu piyasası hareketliliğine devam ediyor melekler :) Size en son nokia n9 tanıtımını yapmıştık forumumuzda.Şimdi ise nokia'nın dünya lansmanını İstanbul'da yaptığı yeni modeli nokia 603 'ün tanıtımını yapmak istiyoruz melekler :) Yeni...
  7. nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum

nokia 6300 güvenlik kodunu unuttum arkadaşlar ne yapmam lazım lütfen bir zahmet bilgi verin yardım edin
  8. İsteyenler için Nokia 701 Özellikleri

Nokia 701 Özellikleri Nelerdir Nokia 701 Cep Telefonu Özellikleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve cep telefonunu değiştirmek isteyen siz sevgili misafirler, daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/bunlari-biliyor-musunuz/219030-ugun-fiyata-en-iyi-cep-telefonu-modelleri.html hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Nokia 701 cep telefonu özellikleri hakkında bilinmesi gerekenleri...
  9. nokia güvenlik kodu kırma nasıl oluyor ya yardım edin!

Merhaba bana acil olarak nokia güvenlik kodu kırma konusunda bilgi verecek ya da yardım edecek bir arkadaş arıyorum lütfen bu arkadaş sizin sitenizden çıksın:S
  10. Nokia Telefon Kullananlara Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Bilgileri

Nokia Güvenlik Kodu Bulma Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Nokia Güvenlik Kodu Çözme Sevgili melekler, eğer Nokia marka telefon kullanıyorsanız ve telefonunuzun nokia güvenlik kodu kaç bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, bu sayfamızda bilgilerini vereceğimiz Nokia güvenlik kodu öğrenme ile ilgili açıklamalarımızı dikkatlice okuyup uygulayınız.. :) Nokia Güvenlik Kodu Kırma sitesine girip imei...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. nokia 301 güvenlik kodu kırma

,
  2. nokıa c3 güvenlik kodu kırma

,
  3. nokia c3 güvenlik kodu kırma programı

,
  4. nokia 6230i güvenlik kodu,
  5. nokıa c3 guvenlık kodunu unuttum,
  6. Nokia c3 guvenlik kodu bulma,
  7. nokıa c3 00 guvenlık kodu kırma,