gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

nolur acil yardım edin çok korkuyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ben bir yerde çalışıyorum orada sevgilim oldu çıktık daha sonra sorunlu bir şekilde ayrıldık kimse çıktığımızı bilmiyordu. daha sonra benm en yakın arkadaşım ile çıktı bunu herkese duyurdu.sorun bu değil ama arkadaşımın annesi bunları öğrenmiş bnm öğrendiğimi sanıp tehdit msjları attı. daha sonra arkadaşım annesinin aslında telefondan öğrendiğini söyledi dünde faceden bna (naber lan koduum) diye msj atmış ya arkamdan konuşur beni millete kötü tanıdır falan diye çok korkuyorum ne yapmam lazım yardım edin ben bundan nasıl kurtulcam serserinin teki konuşmaya gelmio daha önc e konuştuk ama anlamadı nolur ne yapmam lazım yardım edin.

nolur acil yardım edin çok korkuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banada yardım edin nolur acil

banada yardım edin nolur acil

ben foruma resim ekleyemiyorum.yazı boyutunu yazı türünü rengini falan değiştiremiyorum.çünkü hiç birinede basamıyorum mausu üzerine götürdüğüm zaman link ekle grafik ekle diyor ama basılmıyor.smillerede basamıyorum .yani düz yazı yazmaktan başka bişi yapamıyorum.neden basamıyorum onlara.üyeliğimle ilgili bi sorunmu oldu anlamadım.lütfen yardım resim eklemem lazım elemekleri topiğime ...acilen...
  2. kızlar çok aciiilll nolur yardım edin

kızlar çok aciiilll nolur yardım edin

kızıl saçı akıtmak saçtaki boyayı akıtmak siyah saçı siyah boyayı beyaz sabun saç boyasını akıtır mı saçımda kızıl vardı sonra orjinale döndüm siyah yaptım..siyahya baya aktı kızıl çıkınca bende koleston kumral aldım..sonuç saç diplerim kumral geri kalanı koyu hatta belirsiz bi kahve..ne yapmam gerekiyor hangi rengi alıp tekrar boyamalıyım..bide dipler açık oldu ya boyarken önce diplere mi...
  3. Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim nolur yardım edin

Hamilemiyim Adetime 1 gün var korunmayı bırakmıştık bu ay mide bulantım oluyor test yapsam doğru çıkarmı acaba meraktan çatlıyorum
  4. Nolur yardım edin !!

Nolur yardım edin !!

arkadaşlar ben bi hata yaptım.erkek arkadaşımla buluştuğumuz bi gün cinsel organına dokunmamı istedi ve bende dokundum fakat elime hiç bi şekilde sıvı gelmedi. dokunduktan sonra elimi silmedim,20-25 dakika sonra tuvalete gittim silmediğim elimle peçete alıp vajinamı temizledim fakat çok korkuyorum farkında olmadan elime sperm gelipte elimden vajinama geçtiyse diye. bu olay olduktan 23gün...
  5. hamilemiyim nolur yardım edin

hamilemiyim nolur yardım edin

hamilemiyim arkadaşlar kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum öğlene doru ise uykum geliyor.Ayrıca kasıklarımda regli dönemine benzer ağrılar var ve sabaha karşı tuvalete çıkma durumum söz konusu bu durumu yumurtlama dönemine bağlıyorum. Reğli dönemim 22-25 temmuz gibi ama bilemiyorum.Bu arada hamile kalmayı da çok istiyorum acaba psikolojik de olabilir mi bunlar ..bana bu konuyla ilgili...

Sayfayı Paylaş