gebe
  1. sekerportakali

sekerportakali Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

nolur iyi şeyler duymaya ihtiyacım var

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sekerportakali tarafından paylaşıldı.

forumu uzaktan takip ediyordum hep bu ilk yazım oluyor. hamileyim. 6 aylık da evliyim.. daha çok yeni evliyim. yaşamak istediğim .ok şey varmış.. şu ana kadar anlamadım. daha balayına bile gitmedik. yeni evliler gibi gezip tozmadık. eşim bir kere olsun şu eve bana hediye alarak gelmedi. dün bebeğe ayakkabı almış termos almış.. bide anlatıyor.. yolculuğa çıktığımızda sıcak olur bak çok guzel.. rengi şöyle böyle diye.. beni hiç düşünen yok ya. çok kötüyüm:(

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Sorununuz için siz istiyorsunuz diye iyi şeyler yazmayacağım olanı yazacağım :) Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun. Sizin durumunuzda olupta hayatını hiç bir şekilde yaşamamış, hatta bebek özlemi ile yıllardır yanıp tutuşanlar var. Allah'ın size lütfu o bebek. Eşinizin gözü sizi görmüyor gibi olsada, ona vereceğiniz bir bebekle bakın hemen nasıl değişmiş bebeğiniz için bile olsa küçük şeyler almış.
    Dünya'ya getireceğiniz bu bebeğin annesizi sizsiniz. Bu size verilebilecek en güzel heiye değil mi ? Artı neden eşinize " hıı bebeğe al ama bana bi teşekkür etme annesin deme " tarzında cümleler neden kurmuyorsunuz. Yada kurmayor iseniz lütfen kurun. Artık, cenneti ayaklarının altında tutan bir kadınsnız sizde bu bebekle birlikte. Varsın insanlar tebrik etmesin, eşiniz de anlamasın sizi ne olur ki :)

NAZruzgar, deniz-07, a.özlem ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım şunu söylemek isterim ki sen şu an dünyanın en şanslı kişileri arasında yer alıyorsun. Bebek sahibi olmak isteyen ve bunun için mücadele eden hatta psikolojik olarak umudunu yitirip çöküntüye uğramış o kadar kişi varken sen yakında inşallah anne olacaksın.

İnsan elindekilerin kıymetini bilmeli diye düşünüyorum. Hakkında hayırlısı böyleymiş ve hamile kalmışsın. Şu konuda da şanslısın daha doğmadan eşin karnındaki bebeğine sahip çıkıyor ve mutlu oluyor. Eminim ki doğduktan sonra çok şey olumlu bir şekilde düzelecektir. Şu anki psikolojinin bebeğini etkilediğini düşünecek olursan ki bebekler daha doğmadan bile istenip istenmediğini hissedermiş.

Lütfen mutlu olmaya çalış ve sağlıklı bir şekilde bebeğini dünyaya getirmek için dua et göreceksin herşey daha iyi olacak bunu unutma:)

NAZruzgar, deniz-07, a.özlem ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. sekerportakali

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    önceden bunlar hiç aklıma gelmiyodu.hatta hediyeyı verdıgınde de gelmedi. az önce geldi. mesaj yazdım. bu zamana kadar su eve gelırken bir kere olsun hediye almadın bebeğimize aldın. bana bi hamileyim sana bu mutlu haberi verdim diye bir ççiçek dahi almadın dedim.

her şeyi alel acele yaşadım .. ve kendimi yorgun hissediyorum bu yüzden.

deniz-07 bunu beğendi.
  5. sekerportakali

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben bebeği istiyorum ama biraz daha düşünce istiyorum.. insan bi hediye almaz mı yaa ya bi çiçek getirmez mi ya? abartıyor muyum

deniz-07 bunu beğendi.
  6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili Şeker portakalı,

Bak isminde şeker gibi :) Birde unuttuğumuz birşey daha var burası çok önemli. Hamilelik sürecinde kadınlar inanılmaz duygusal olurlar.

deniz-07 bunu beğendi.
  7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Şeker portakalı şu an hamile olduğun için sana hamiş melek rütbesi vererek rengini değiştirdim bilgin olsun...
    Şunuda hemen ekliyeyim canım yukarda konuna cevap veren sevgili sadmin benim eşim olur:D:D Kendisine sor bakalım üç kez hamile kalıp doğum yaptım ve son gebeliğimde ikiz bebek doğurdum yani toplam Allah'a şükürler olsun 4 evlat verdim sadmine hangi doğmumumda bana çiçek getirmiş hahaha Hatta doğumdan sonra ilk uyanırken ben çiçeğimi sormuşum:D:D

Bu gidişle beşinciyi doğuracam belki o zaman bir çiçek gelir belli mi olur çiçek gelene kadar çatır çatır doğurmaya devam hahaha

NAZruzgar, smiley, deniz-07 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. sekerportakali

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    :) ama insan bekliyor yani. Ilk bebiste dr mi almadi. Evlendigimden beri hediye almis degil.hakkini yemiyim sehir disina ciktiginda almisti. O da kavga etmistik diye. Simdi cicekle gelmis eve ama benm icin onemi yok artik :(

deniz-07 bunu beğendi.
  9. sekerportakali

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Kendimi eksik hissediyorum.. yasamak isteyip de yasayamadigim cok sey var..

deniz-07 bunu beğendi.
  10. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Benim için önemi yok artık demek , en büyük yanılgı .

'' Artık '' ne ?

Size çok samimi bir şey söyleyeyim bugün , eşine belki de göz boyamak , belki kamufle etmek belki de aşkından...hediye alan erkek çok ama doğacak evladına ;

Hediye alamayı akıl edecek bir baba ve eş bulmak zor .

Bence '' artık '' bunu düşünün .

NAZruzgar, MaWiM, deniz-07 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  11. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    canim benim,hamilesin canini daha neler sikcak,yolun cok basindasin.öncelikle erkekleri egitmek lazim,kendileri önce odun olup sonra bizim uzun ugraslarimiz sonucu biseye benzerler.erkekler hayatta kendiliklerinden birsey yapmaz .birinci kural bu,2 direk iste olsun sonra sonra alisir.kendiliginden alir.bak ben 8 senelik evliyim,evlendikten 3ay sonra ogluma hamile kaldim,2. cocuk 4 sene sonra yaa.canim suan bebegine odaklan.buarada sende fazla abartmadan biraz naz yap,bugün kendimi iyi hissetmiyorum,ay suram buram falan yap.bak ozaman nasil arkanda dolaniyor.erkeklerin en hassas noktasihamile estir,cünkü karninda onun bir parcasi var.

12. sekerportakali

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Artik yok.. cunku ben soyledikten sonra almanin anlami yok.. ben bu zamana kadar o rahat etsin bunalmasin diye bi cok mutlulugumdan vazgectim.. yaptigim fedakarliklara ragmen en azindan bir cicek hakettigimi dusunuyorum

13. sekerportakali

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Dogru ama biktim.. insan azcik dusunur yaa azcikkk.. ben aglayip duruyorum ve cok sinirliyim suan.. naz yapacak halde degilim malesef :(

- - - Updated - - -

Artik yok.. cunku ben soyledikten sonra almanin anlami yok.. ben bu zamana kadar o rahat etsin bunalmasin diye bi cok mutlulugumdan vazgectim.. yaptigim fedakarliklara ragmen en azindan bir cicek hakettigimi dusunuyorum

14. sekerportakali

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

15. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18

Çiçek alsa değişecek mi herşey ?

Dünyanın çiçeklerini önünüze serse ama her türlü kötülüğü de yanında cabası olsa...

Güzel şeyler düşünün...Doğacak evladınızda o güzel , sıcak yuva içinde açsın dünyaya gözlerini .

a.özlem bunu beğendi.
nolur iyi şeyler duymaya ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğe ihtiyaç duymadan doğuruyor...?

Erkeğe ihtiyaç duymadan doğuruyor...?

Bilim adamları, cinsel ilişkiye girmeden üreyebilen köpekbalığı tespit etti. Yapılan araştırmada yavruların yalnızca annesinin DNA'sını taşıdığı belirlendi. ABD ve Kuzey İrlanda'dan araştırmacılar, çekiç köpekbalığı türüne ait dişi köpekbalığının, bir erkekle ilişkiye girmeden yavruladığını, yavruların sadece annenin DNA'sını taşıdığını belirledi. Böyle birşey, köpekbalıkları arasında ilk...
  2. Her şeyin daha iyi anlatılabileceği bir yol vardır

Her şeyin daha iyi anlatılabileceği bir yol vardır

. NewYork´ta, Brooklyn Köprüsü üzerinde dilenen kör bir dilenci birgün, bir şairin dikkatini çeker.Dilencinin boynunda asılı bir tabela vardır. Şair, dilenciye günlük kazancının ne kadar olduğunu sorar.Dilencide sekiz - on dolar kadar olduğunu söyler. Bunun üzerine şair, dilencinin boynuna asılı tabelayı ters çevirerek bir şeyler yazar; ´Şimdi buraya senin kazancını arttıracak bir...
  3. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  4. polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR

polikistikover.. YORUMLARINIZA İHTİYACIM VAR

arkadaşalar merhabalar hayırlı kandiller öncelikle. 2 yıldır evliyim. korunmayı yeni bıraktık fakat adetlerimde düzensizlik başladı. doktorum pko olabıleceğimi söyledi. düzenli yumurtlama takibi yaptırdım . yumurtalarım çok büyümeden çatladığını gördük. Moralim bozuldu elbette. adetim bitti bir kaç gün sonra yeni bir kanama ile karşı karşıya kaldım! moralim bozuldu ciddi anlamda....
  5. dertleşmeye ihtiyacım var

dertleşmeye ihtiyacım var

mrb. 4 yıllık evliyim ve düğünüme yaklaşık 1 ay kala başlayıp hala devam eden kaynana eziyetlerim var. Düğünümü zehir etti. Hastanede yattım düğün günü zar zor yetiştim kuaföre, fotoğrafçıya. Takılarımı takmadı. Düğünden sonra bizi ayırmak için elinden geleni yaptı, yapamadığı yerde büyü yaptırdı. Oturduğum evi evlendiğim ilk günden itibaren satmak istedi. Alıcıları ben caydırdım en son 9 ay...

Sayfayı Paylaş