Nolur yardım edin bana(özellikle büyük anneler!)

yaqmurcuk

Yeni Üye
Üye
Nolur yardım edin bana(özellikle büyük anneler!)
bazıları ergenliğe girdiğimi söylüyor ama artık annemin bana gıcıklık yapmalarına sinir oluyorum ve ters tepki gösteriyorum..annem bişi istese of pof diorum..annem bana kızsa sert bir şekilde karşılık veriorm.....davranışlarımın bozulduqunun farkındayım ama düzeltemiorm elimde değil ağlamak istiyorum beni çok incitio gibi gelio annem ama her zamanki hali ne yapıcam....bi sorunum daha var /
*
ben adet olalı tam 1 yıl 1 ay oluyor fakat adet günlerim farklı günlerde oluyor bazen 2 yada bir oluyorum annemde düzene girer diyor sizce düzene girermi yardımlarını her iki konudada bekliorm..!!:shootout:

annen inan sana gıcıklık yapmıyo annen senin iyiligin için yapıyo bende zamanında senin gibi düşünüyodum ama inan bana sana düşündügün gibi olmuyo zaman gecince belli yaşa gelince anlıyosun bence kalbini kırma sana zarar vermeyecek tek kişi annendir
adet döneminde ise evet oluyo hormonlarla ilgili bence benim de ilk oldugum zamanlar düzensizdi ama zamanla normale giriyo annen dogru söylüyo ama için rahat edecekse bunun için doktora git istersen

adetin icin doktora git bence bide annen konusunda inan bende öleydim hep kızardım ona ama şimdi keşke o gunler geri gelsede ona kızmasaydım diyorum bu dunyada seni canın dan daha cok seven bi kişi var oda annen inan bana ondan daha degerli kimse yok sende cocugun olunca anlarsın yıllar sonra

canım benim benimde tam gebnç kız olmaya yakın bi kızım var ve senin yaşadıklarını bende yaşadım genç kızken dadlım annen saan nasıl yaklaşacağının farkında olmaya bilir fakat sen bunu hiç bizaman unutmaki annen asla seni gıcık etmek veya kızdırmak istemez inan lütfen adet meselesien gelince bir dr ye görünsen iyi olur yoksa düzene felan girmio buyudukçe değişmio yani aynı dertten hala muzdaribim düzenleyici ilaç kullanıorum:D ihmal etme olurmu :D unutma anne olmadan nasıl bir dsuygu ve nasıl bir sewgi olduğunu asla bilemezsin bide insanın en yakını annesi insanın en yakını gerçekten annesi :D:D

düzelir canım adetin ailende annendede düzensizse genetik olabilir sana gelince yapma canım anneni kırma sonra bak 2-3 yıl sonra çok pişman olacaksın ben neden bunları yaptım ailemi üzdüm diye üzüleceksin çünkü bizde aynı şeyleri yaptık annemle kedi köpek gibiydik çok pişmanlık duyuyorum bazen onu kırdığım için kendime çokda kızıyorum anne evladının hep iyiliğini ister sende aklını topla bence sakin ol davranışlarını düzelt canım benim

Canim benim,anneler hic cocuklarina giciklik yapar mi.yada onlarin kotulugu icin bir sey yapar mi,tabiki hayir.Sana oyle geliyor tatlim.Ergenlik psikolojisi senin boyle hissetmeni sagliyor,bu donemde gececek,belli bir zaman .butun dunyanin sana karsi oldugunu hissedeceksin,istedigin hic birseyi yapamadini vs dusuneceksin ve gececek,bir bakmissin olgunlasmassin...Olgunlasmak biraz sancili bir donem,gencliginin tadini cikar.Bence adet duzensizligi icin bir doktora git canim,bir senede duzene girmesi gerekirdi,ne olursa olsun ihmal etme...iyi bak kendine.

Geri