gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

norlevo ertesi gün hapı yan etkileri nelerdir

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar az öncede sordum ama merak ediyorum norlevo ilacının prospektüsü ilaç içeriği nedir yan etkilerinde neler yazıyor. Yan etkilerini bana yazar mısınız lütfen. Ben prospektüsünü kaybettim bi dahada şimdi ilaç almim. tşk.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Alerjik reaksiyon belirtileri olan aşağıdaki sıkıntılardan herhangi bir ya da birkaçına sahipseniz acil yardım desteği alınız: ürtiker (kurdeşen); nefes almada zorluk; yüzde, dudaklarda, dil ya da boğazda şişkinlik.

Aşağıda sıralanan daha hafif yan etkiler de görülebilir ancak bunların varlığında hekiminizle konuşup ilacınızı kullanmaya devam edebilirsiniz:

Bulantı;
    Karın ağrısı;
    Baş ağrısı, baş dönmesi;
    Halsizlik;
    Meme hassasiyeti;Damla halinde veya düzensiz kanama (bu durum bazı kimselerde gelecek peryoda kadar sürebilir).

norlevo ertesi gün hapı yan etkileri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Depresyon Haplarının Yan Etkileri Nelerdir?

Depresyon Haplarının Yan Etkileri Nelerdir?

depresyon hapları, zararları, yan etkileri, var mı, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Ne yazık ki günümüzün bir numaralı hastalığı stres sevgili melekler :) Hayat şartları ağır olduğu sürece de hayatımızdan hiç çıkmayacağa benziyor. Stresle baş edemeten insanlar haliyle doktorların kapısını çalıyor.Onlar da tıbbi olarak haliyle depresyon haplarını öneriyorlar.Kullanıldığı...
  2. Ertesi gün hapı kanama yaparmı?

Ertesi gün hapı kanama yaparmı?

ertesi gün hapı kullanıp kanama olanlar,ertesi gün hapı yutup kanama oldum hamilelik riski kalkarmı,ertesi gün hapı gebeliği önlermi,ertesi gün hapı kullananlar,ertesi gün hapı hakkında bilgiler Korunmadan cinsel ilişkide bulunduysanız ve ya kullanmış olduğunuz doğum kontrol yollarından birinin işine yaramadığını düşündüğünüz bir gecenin ardından hamile kalmamanızı sağlayan, Ertesi...
  3. Ertesi Gün Hapı Ne Sıklıkta Kullanılabilir?

Ertesi Gün Hapı Ne Sıklıkta Kullanılabilir?

Ertesi gün hapı, korunmasız gerçekleşen cinsel birliktelik sonrası kullanılabilen ve hamile kalmanızı önlemeyi amaçlayan bir yöntemdir. Bununla birlikte elbette hamileliği %100 önlemek gibi bir garantisi yoktur. Hapı, birleşmeden sonra ne kadar erken alabilirseniz etkisi o kadar fazla olacaktır. En fazla etki edebileceği zaman aralığı ilk 12 saat olmakla birlikte, ertesi gün hapı cinsel...
  4. Ertesi gün hapı ne zaman alınmalıdır?

Ertesi gün hapı ne zaman alınmalıdır?

Ülkemizde de aynı yurtdışında olduğu gibi uzun süredir satılan "ertesi sabah hapı" ya da orijinal ismiyle "morning after pill" içinde belirli sayıda doğum kontrol hapı içeren ilaçlardır. Aslında bu isim yanlış anlamalara neden olabilmektedir. Çünkü yöntem sadece 24 saat değil ilişkiden sonraki ilk 72 saat içinde etkili bir şekilde kullanılabilir. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM...
  5. Ertesi gün hapı hakkında yanlış bilinenler

Ertesi gün hapı hakkında yanlış bilinenler

Bayanların ve özellikle de evli bayanların hayatlarında kimi zaman kullanmak zorunda kaldıkları ertesi gün haplarının temel olarak görevi partnerleri ile birlikte korunmasız ilişki sonrasında kullanılan ve ana amacı hamile kalınmasını engellemek olan bir ilaçtır. Halk arasında doğru bilinen yanlışlar arasında ise ertesi gün haplarının %100 etkisi olduğudur. Bu yanlış bir bilgidir ve %100 gibi...

Sayfayı Paylaş