gebe
  1. nurgloz

nurgloz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Norlevo ilgili bikaç soru meleklerime

Konu, 'Gebelik' kısmında nurgloz tarafından paylaşıldı.

norlevo yorumları norlevo yorumlar ARkadaşlar ben 24 haziran ve 22 temmuzda adet oldum.8 ağustosta eşimle korunmasız ilişkiye girdim ve hemen ertesi sabah norlevo kullandım.14 ağustosta ise 6 gün süren bi adet kanamam oldu.yani erkenden.internette norlevonun yarattığı adetin yeni adet günüm olduğu yazıyordu.ancak gördümki herkesin başından farklı bi olay geçmiş.bu yüzden ben ne zaman olacağım bilmiyorum.geçen hafta 5 eylül de ise gebelik testi yaptım.anında kopkoyu bir negatif çıktı.bugün ayın 13ü.ve ben hala bekliyorum.sizce ne yapmalıyım arkadaşlar ?

2. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba bence öncelikle bir kanda gebelik testi yaptırıp sonucuna göre doktorla görüşmelisin ilaçtan dolayı geçikme oluyorsa doktor adetinin gelmesini sağlamalı rahatlayabilmen için,hakkında hayırlısı umarım sorununu çözersin :)

Norlevo ilgili bikaç soru meleklerime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

7 harfli şehirler 7 harfli türkiye şehirleri türkiyede şehirler türkiyedeki türkiyede şehir 01. Bu testte cevabı A olan ilk soru hangisidir? A) 01 B) 02 C) 03 D) 04 E) 05 02. Bu testte sadece iki ardışık sorunun cevabı aynıdır. Bunlar hangi sorulardır? A) 07 ve 08 B) 09 ve 10 C) 11 ve 12 D) 13 ve 14 E) 15 ve 16 03. Bu testte cevabı E olan kaç tane soru vardır? A) 3...
  2. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  3. Norlevo hakkında önemli bikaç soru ?

Norlevo hakkında önemli bikaç soru ?

norlevo norlevo sonrası kanama sonrası forum ara kanama Arkadaşlar 26 haziran sonrasında 24 temmuzda regl oldum.8 ağustosta ise eşimle korunmasız ilişkiye girdim ve 24 saat geçmeden norlevo aldım.yani ayın 9unda.14 ağustosta kanamam başladı ve 6 gün sürdü.normal şartlarda 22 ağustosta regl olmam lazım.ancak 14ünde başlayanda öyleydi.ancak norlevo böyle ara kanama yapıyor diye okudum.benim...
  4. melekler size bi soru

melekler size bi soru

Doğmayıp ölen doğupta ölmeyen peygamberler kimlerdir bakalım kim bilecek cevabını
  5. Meleklerimize Bir Soru

Meleklerimize Bir Soru

Sevgili melekler işte sizlere bir soru;ama netten kopya çekmek yok :11: sözmü melekler? İşte sorunuz geliyor bakalım kim bilecek? Hepimizi Allah (c.c) yarattığı halde renklerimiz ve davranışlarımız neden farklı farklıdır?

Sayfayı Paylaş