gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

norlevo kullanımından sonra kanama olması normal mi

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar, ben norlevo ertesi gün hapı kullandım ama iki gün sonra bende kanama meydana geldi bu normal im daha önce kullanan ve kanama ile karşılaşan oldumu acaba?

norlevo kullanımından sonra kanama olması normal mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum sonrasında kanama

doğum sonrasında kanama

doğum sonrası kanama doğum sonrası kanamalar dogum kanamalar uzun süren kanama sonu Doğum sonrası kanamaları ne demektir? Plasentanın gelmesinden veya alınmasından sonra aşırı derecede kan kaybı. Doğum sonrası kanamaları neden meydana gelir? a. Uzun süren doğum halinden sonra rahmin kasılmaması, büyük bir bebekten dolayı rahmin fazla gerilme ve yayılması, boşluğunda fazla su bulunmasından...
  2. Hamilelikte kanama normal mi yorumları

Hamilelikte kanama normal mi yorumları

Hamilelik sürecinde kanama yaşadıysanız yada yaşıyorsanız kızlar buradan sorularınızı sorabilir ve anında cevaplar bulabilirsiniz.
  3. Aşılama sonrası kanama olması normalmidir?

Aşılama sonrası kanama olması normalmidir?

aşılamadan sonra lekelenme,aşılamadan sonra kanama,aşılamadan sonra akıntı,aşılama sonrası gebelik belirtisi,aşılamadan sonra kanama olmak ,aşılama hakkında bilgiler Aşılama sırasında ve sonrasında çok hafif kasık ağrısı olması normaldir, bazı hastalarda hiç ağrı olmayabilir. Genel olarak son derece rahat bir işlemdir, hastaların rahatsız olacağı derecede veya anestezi gerektirecek kadar...
  4. Doğum kontrol hapı kullanırken lekelenme,kanama olması

Doğum kontrol hapı kullanırken lekelenme,kanama olması

doğum kontrol hapı kullanırken kanama,doğum kontrol hapı kullanırken lekelenme,doğum kontrol hapı kullanırken ara kanama,doğum kontrol hapı kullanımı ve kanamalar hakkında bilgiler Doğum kontrol hapı 8oral kontraseptif) kullanan bayanlarıb başına gelen durumlardan birisi hapları alırken kanama veya lekelenme olmasıdır. Doğum kontrol haplarının her bir kutusu bittiğinde yedi gün ara vermek ve...
  5. İlişkiden sonra kan gelmesi normal mi ?

İlişkiden sonra kan gelmesi normal mi ?

Ya kızlar benim ilişkiden sonra biraz kanamam geliyor bu durumdan rahatsızım. Böyle boşalma sonrasında peçete ile baktığımda biraz kan lekesi görüyorum. 5 aylık evliyim ve kimseye de soramıyorum. Doktora da gitmedim böyle lekelenme şeklinde geliyor melekler ne yapabilirim lütfen bana yardımcı olun kan gelmesi kötü birşey değildir değil mi ?

Sayfayı Paylaş