gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Norlevo tablet hapı kullananlar var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar norlevo hapı nasıl kullanılıyor nelere dikkat etmek gerekiyor. Bir birlikteliğim oldu bugün ama ben nasıl kullanılacağı hususunda tereddüt yaşıyorum nelere dikkat etmeliyim arkadaşlarım ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Selamlar sevgili hanımlar, korunmasız ilişkiye giren kadınlar için hayat kurtaran Norlevo Ertesi gün hapı hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bu kutuda toplamda iki adet ilaç var kızlar. Kutuda bulunan ilk tabletin korunmasız şekilde girilen ilişkinin hemen akabinde alınması gerekiyor. Korunmasız ilişki sonrasında ilk 72 saat içinde mümkün olduğu kadar kısa süre içinde bu ikinci hapı almanız lazım. Bu ilacın da bir kaç yan etkisi var onuda belirtmeden geçemeyeceğim. Norlevo, mide bulantısı memede hassasiyet baş ağrısı kusma damla damla akıntı şeklinde kan olarak akıntı olduğu görünmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız norlevo ( ertesi gün hapı ) | hamilemiyim

Norlevo tablet hapı kullananlar var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Cake Svitzerland kullananlar var mı =?

Kızlar selamlar, internetten satış sitesinin birisinde cake switzerland diye bir krem grdüm. Leke ve çil giderici diye geçiyor 20 ml civarında bu üründen kullanan yada deneyen oldu mu ? Önerilerinizi bekliyorum.
  2. m-sure kullananlar var mı ?

m-sure kullananlar var mı ?

arkadaşlarım bebek istiyoruz eşimin sperm sayısı çok düşük olduğu için doktorumuz bize m-sure isimli ilaçtan verdi. Acaba bu ilacı kullanırken eşim nelere dikkat edecek. Daha önce bu ilacı kullanan arkadaşlarımızdan yardım istiyorum. teşekkür ediyorum.
  3. cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

Kızlar adetlerim oldum olasıya düzensiz ve doktorum bu seferde bana cyclo-progynova ilacını verdi. Taha önceden de tarlusal diye ilaç kullanıyordum. Bu ilacı hiç kullanan oldu mu ? İşe yarıyor mu kızlar ne diyorsunuz.
  4. Norlevo hap gebeliği engellermi?

Norlevo hap gebeliği engellermi?

bu konu;norlevo hap nedir,norlevo hap hamileliği önlermi hakkında bilgiler vermektedir Norlevo doğum kontrol hapları arasında ertesi gün ilacı olarak bilinmektedir.Norlevo hap hakkında en çok sorulan sorulardan biri istenmeyen gebelikleri önlemede gerçekten etkilimidir?Norlevo hap doğru kullanıldığı taktirde ,istenmeyen gebelikleri önlemede en etkili ertesi gün hapıdır.Norlevo, acil korunma...
  5. Norlevo Hapla bebek düşermi?

Norlevo Hapla bebek düşermi?

norlevo hap nedir,norlevo hap ne için kullanılır,norlevo hap hamile kalmayı engellermi,norlevo hapla var olan gebelik sonlanırmı ,norlevo hap hakkında bilgiler Norlevo halk arasında ertesi gün hapı olarak adlandırılan, beklenmeyen ilişkiler sonrası kullanılan bir doğum kontrol hapıdır. Norlevo koruyucu spiralin çıkarılmaması, kondom delinmesi, oral kontraseptifin unutulması ya da tecavüz...

Sayfayı Paylaş