gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Norm Fazlası Öğretmen Atamaları İle İlgili Son Haber !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Norm Kadro Fazlası Öğretmen Atamaları

Norm Fazlası Öğretmenlerin Atamaları Başladı

Sevgili melekler ve özellikle öğretmen atamalarını merak edenler, norm fazlası öğretmenlerin atamaları başladı. Detaylar şöyle;

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Öğretmenlerin Atama ve Yer değiştirme Yönetmeliğin 41. Maddesindeki düzenlemeye göre, norm kadro fazlası durumuna düşen sınıf öğretmelerinin istekleri de dikkate alınarak yeniden görev yerlerinin belirlenmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Norm Kadro Fazlası Olan Öğretmenlerimize Uyarılar başlığı altında ise fazlalık durumuna düşen öğretmenlerin kadrolu oldukları okul müdürlüklerine bir dilekçe ile başvurarak atanma talebinde bulunmaları istenmektedir.Açık olarak belirtilen eğitim kurumlarından istediklerini tercih sırasına koyarak istedikleri sayıda tercihte bulunabilecekleri belirtilmektedir.

Atamalar öncelikle görevli oldukları yerleşim yerindeki ya da ilçedeki eğitim kurumları olmak üzere il içinde alanlarında norm kadro açığı bulunan eğitim kurumlarına tercihleri de dikkate alınarak hizmet puanı üstünlüğüne göre yapılacağı ifade edilmektedir.

Norm Fazlası Öğretmen Atamaları İle İlgili Son Haber ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bedelli askerlik ile ilgili son durum ve haberler

Bedelli askerlik ile ilgili son durum ve haberler

Kızlar nişanlım askere gidecek te bedelli askerlik gelecek mi en son durum ve haberler hangi yönde şu anda. Başbakanımızın öyle bişey yok dediğini söylüyor arkadaşlar ama yetkili ağızdan haber var mı haber ?
  2. öğretmen ile ilgili sözler

öğretmen ile ilgili sözler

öğretmen ile ilgili sözler Selam millet öğretmen ile ilgili sözler var mı yada öğretmen ile ilgili sözler bilen var mı aranızda varsa yazarsa iyi olur
  3. KIsa öğretmen ile ilgili sözler

KIsa öğretmen ile ilgili sözler

öğretmen ile ilgili sözler öğretmen ile ilgili sözler kısa Anne ve babamızdan sonra, bize hayatı öğreten, iyiyi kötüyü bıkmadan anlatan, bizi yarınlara hazırlayan, öğretmenlerimiz ile ilgili özlü ve güzel sözlere yer veriyoruz bu yazımızda Melek'lerim. Unutmayınız ki cumhurbaşkanı bile sınıfta öğretmenden sonra gelir. (Atatürk) Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en...
  4. Eylül 2012 Öğretmen Atamaları Başvuru Tarihleri İle İlgili Tüm Bilgiler

Eylül 2012 Öğretmen Atamaları Başvuru Tarihleri İle İlgili Tüm Bilgiler

2012 yılı 40 bin öğretmen atama başvuruları Eylül 2012 Eylül ayı öğretmen atama başvuruları ne zaman başlıyor Sevgili melekler, MEB yaptığı bir açıklamayla 2012 yılı 40 bin öğretmen atama başvuruları ile ilgili bilgiler verdi. Eylül 2012 Eylül ayı öğretmen atama başvuruları ne zaman başlıyor merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte detaylar.... Milli Eğitim...
  5. 2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler

2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler

Bu konu; 2013 Öğretmen Atamaları Tarihi Hakkında Son Bilgiler haberiyle ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, öğretmen olup daha ataması yapılamamış olan meleklerimize ve sayın misafirlerimize, onlarla ilgili en son açıklamaların yer aldığı 2013 öğretmen atamaları tarihli açıklamayı yayınlıyoruz... Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer yaptığı açıklamada şöyle dedi..Temmuz ayında 15...

Sayfayı Paylaş