gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Normal ciltler için sivilce toniği

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sivilce toniği Eğer cildiniz normal ama sivilce sorunlarınız varsa cildiniz için gerekli olan tonik formülünü ve malzemelerini veriyorum
    Yarım domates

1 çorba kaşığı kil

3 damla limon suyu

1 çay kaşığı susam yağı

Malzemelerin tamamınıkarıştırarak haftada bir gün cildinizee maske olarak uygulayın.

Uyarı: Hassas ciltler için uygun değildir.

2. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay onu yaparlar ama ben şahsen kullanmam

Normal ciltler için sivilce toniği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Normal Cİltler İÇİn Sİvİlceye Tonİk

Normal Cİltler İÇİn Sİvİlceye Tonİk

Yarım domates, 1 çorba kaşığı kil, 3 damla limon suyu, 1 çay kaşığı susam yağını karıştırıp, her haftada bir gün cilde mask yapın. Hassas ciltlerde uygulamayın.
  2. Cilt için Tonik formülleri

Cilt için Tonik formülleri

İyice temizlenmiş cilt üzerine mutlaka tonik kullanılması gerekmektedir çünkü tonik cildi canlandırır ve rahatlatır Şimdi sizler için evinizde kolaylıkla kendinizin yapabileceği tonik formülleri vermek istiyorum bu formüller tamamen bitkisel olduğundan dolayı cilt içinde çok sağlıklı olacaktır Toniğin içindeki Bitkiler cildin rahatlamasını sağladığından, toniklemenin ardından yapacağınız...
  3. Hassas ciltler için tonik

Hassas ciltler için tonik

hassas ciltler için tonik Suna Dumankaya'nın tavsiye etmiş olduğu hassas ciltler için tonik için gerekli malzemeleri veriyorum. Bir kahve fincanı gül suyuna, bir çorba kaşığı kokulu çiçek ekleyip 3 gün bekletin. Bu sürenin sonunda süzüp, elde ettiğiniz sıvı ile cildinizi silin. Bir tutam ebe gömecini bir su bardağı kaynar suda demleyin. 3 gün içinde cildinizi silerek tüketin. Suna Dumankaya
  4. Yağlı ciltler için tonik

Yağlı ciltler için tonik

yağlı ciltler için tonik maden suyu tonik yağlı cilt için Yağlı ciltler için Suna Dumankaya'nın tavsiye etmiş olduğu doğal yollardan bakımını sağlayan cildi son derece sağlıklı ve canlı gösteren bitkisel tonik için gerekli olan malzemeler ve formülü veriyorum Malzemeler * Bir kahve fincanı demlenmiş papatya suyu * Bir kahve fincanı maden suyu * Bir kahve kaşığı gliserin yağı * Bir tatlı...
  5. normal saçlar için harika TONİK

normal saçlar için harika TONİK

NORMAL SAÇLAR İÇİN TONİK : Öncelikle saçlarınızın sağlıklı olması için aldığınız besinlere dkkat etmeli, sigarada, içki ve stresten uzak durmalısınız. EVDE yapacağınız basit malzemeleri düzenli olarak 1 hafta boyunca kullanıldığınızda sağlıklı saçlara da kavuşabilirsiniz. BİR kahve fincanı iyi cins zeytinyağı, Bir tatlı kaşığı deniz tuzu, Bir çorba kaşığı elma sirkesi Bir çorba kaşığı...

Sayfayı Paylaş