gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Normal günümden 3 gün erken adet oldum ama 2 gün sürdü bugün üçüncü gün çok az kan gelio anormal derecede halsizlik yaşıyorum. hamile olabilirmiyim?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Forumumuzda bulunan aşağıda ki linki inceleyebilirsiniz..
    Gebelik

Normal den 3 gün erken regl oldum Hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Selçuk’a erken gözaltı normal"

"Selçuk’a erken gözaltı normal"

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Cumhuriyet Gazetesi Başyazarı İlhan Selçuk’un, saat 04.30’da gözaltına alınmasının gerekçesini açıkladı. DSP İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız’ın önergesini yanıtlayan Şahin, bazı şüphelilerin saat 05.30’da uçakla yurt dışına gidecekleri tespit edildiği için gözaltıların erken saatte yapıldığını kaydetti. Şahin, daha önce de kapsamlı soruşturmalarda,...
  2. 25 martta reglı oldum ovulasyon günümde 3-8 mart arası hamilemiyim acaba

25 martta reglı oldum ovulasyon günümde 3-8 mart arası hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba merhaba cok sabırsızım 25 martta reglı oldum ovulasyon günümde 3-8 mart arası idi dolayısıyle hamile olup olmadığımı ögrenemezmıyım daha ne kadar bekliyecegım
  3. regl günlerine göre yaşayacaklarımı

regl günlerine göre yaşayacaklarımı

merhaba arkadaşlar bir bilgi var elimde ve bu konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Mesela 12 snde olduk ayın 12 sine bakıyoruz ve o 1 ayın nasıl geçicegine bakıyoruz. şu var ki mesela ayın 1. olduysanız 1. in karşılıgı "tam bır saadet" ve bu olay adet olduktan sonra 2 gun ıcerısınde gerceklesıyor veya dıger adet donemenı kadar yayılıyor yanı 1 ayınız boyle gecıyor .... ben sureklı...
  4. 13 Gün Regl Geçikmesi

13 Gün Regl Geçikmesi

Selam melekler Benim reglim 13 gündür gecikti yaptığım idrar tahlilinden de hep negatif sonuç alıyorum kan tahlili için erken mi sizce hiç bu kadar gecikme olup sonunda regl olan var mı aranızda ?
  5. 6lı günlerde regl olunca

6lı günlerde regl olunca

merhaba , 6günlerde oruc tutmak istiyorum hem borclarım icin 7 gün var borc ama o dönem regl zamanıma geliyor 2-3 gün tutsam bir faydası olmaz di mi yani 6 gün tutunca tüm yıl gibi tutmus oluyoruz bu durumda ne yapmalıyım*

Sayfayı Paylaş